SLOPNÉ – NÁVOJNÁ 2:3 NA PENALTY (2:1)
Domácí mohli z utkání vytěžit víc, ale ztratil dobře rozehraný duel i dvoubrankový náskok a nakonec padli v penaltách. Úvod zápasu patřil Slopnému. Už ve 3. minutě se prosadil Žáček, který po půlhodině hry zvyšoval na 2:0. Hosty vrátil do hry o body Fojtík. Tentýž hráč pak krátce po změně stran vyrovnal na 2:2. Ve druhém poločase oba týmy několikrát zahrozily, žádná z šancí ani střel se ovšem neujaly, a tak přišly na řadu divácky atraktivní pokutové kopy. V penaltové loterii byli nakonec šťastnější hosté, kteří brali bod navíc.
Branky: 3. a 29. Libor Žáček - 37. a 48. Alois Fojtík. Rozhodčí: Frajt. Diváci: 80.

POTEČ – SEHRADICE 3:2 NA PENALTY (1:1)
I duel v Poteči, kam přijely Sehradice, musely rozhodnout až pokutové kopy. Domácí parádně vyšel nástup do utkání, když udeřil hned ze své první akce. Skóre hned v první minutě otevřel Kostka. Sehradice odpověděly až na konci první půle. Brankáře Kolaříka překonal Vaculka. I druhá půle byla zajímavá, žádný z týmů si nevytvořil výraznější převahu. Domácí se znovu trefili hned na začátku, vedení Poteč vrátil Slovák. Hosté ovšem dokázali znovu odpověď, když na konečných 2:2 srovnal Macík. Penalty vyšly lépe hráčům Poteče.
Branky: 1. Tomáš Kostka, 49. Michal Slovák – 39. Jakub Vaculka, 77. Marek Macík. Rozhodčí: Chromík. Diváci: 80.

SLUŠOVICE B – JASENNÁ 1:0 (0:0)
Ve vyrovnaném zápase dvou nováčků v okresním přeboru rozhodla o vítězi jedna povedená akce domácích. Začátek zápasu byl velmi opatrný, ani jeden tým nechtěl udělat chybu. První šanci tak diváci viděli až v 16. minutě, kdy po trestném kopu jasenského Jana Zichy dorážel Maliňák do břevna. Hosté poté zahrávali ještě rohový kop, Krajščák těsně přestřelil branku. Béčko Slušovic poprvé zahrozilo ve 39. minutě Dobešem, jehož střela z osmnácti metrů šla mimo. Druhá půle už byla zajímavější. V 55. minutě zakončoval po rohu opět Dobeš, ale hosty podržel dobrým zákrokem golmán Řezníček. Jasenná odpověděla střelou kapitána Smilka, jenže zařízení netrefil. Rozhodující okamžik v utkání přišel v 70. minutě. Střídající Hrnčiřík se krásně uvolnil přes dva jasenské hráče a z šestnáctky vypálil skákavou střelu, která zapadla přesně k tyči. Zvýšit vedení mohli domácí opět Hrnčiříkem, který tentokrát branku minul. Závěr patřil hostům. Kubát ale pálil nad a lob Maliňáka po rychlém protiútoku zneškodnil pozorný gólman Sedláček. Jasenné se v 87. minutě podařilo dokonce vstřelit branku Maliňákem, jenže ta nebyla uznána pro ofsajd. Závěr už domácí taktickou hrou zvládli. „Začátek zápasu byl oboustranně opatrný. Postupně hostující tým přebíral otěže utkání a několikrát ohrozil branku domácích. Poločasová remíza byla pro nás hodně milosrdná,“ přiznává domácí trenér Vlastimil Bořuta.
Branka: 71. Jakub Hrnčiřík. Rozhodčí: Dobiáš. Diváci: 68.

KOSTELEC – ÚJEZD 5:2 (3:2)
Kostelci vstup do nové sezony vyšel skvěle. Druhý tým minulého ročníku okresního přeboru doma přehrál Újezd. Hosté ale soupeře hlavně v prvním poločase pořádně potrápili. Újezd poslal do vedení Maňas. Kostelečtí se více než půlhodiny zastřelovali, na konci první půle si ale před necelou stovkou diváků otevřeli střelnici. Domácí udeřili třikrát za čtyři minuty a výsledek bleskovými ranami otočili. K obratu zavelel dvěma přesnými trefami Krhůtek, už na 3:1 zvyšoval Novotný. Újezd však ještě před přestávkou dokázal reagovat, po gólu Bělašky šel do kabiny s hratelným jednobrankovým mankem. I druhá půle přinesla rušný fotbal s šancemi a zajímavými momenty. Produktivnější nakonec byli hráči Kostelce, kteří přidali další dvě branky a nakonec zaslouženě zvítězili. V 72: minutě skóroval kanonýr Novotný, v závěru se ještě trefil střídající Velikovský.
Branky: 38. a 40. Jan Krhůtek, 41. a 72. Radek Novotný, 90. Petr Velikovský - 10. Petr Maňas, 43. Tomáš Bělaška. Rozhodčí: Kadlčák. Diváci: 80.

BYLNICE – MLADCOVÁ B 6:1 (3:0)
Fotbalisté Bylnice vstoupili do nové sezony jednoznačnou výhrou. Hráči Triodynu rozhodli nedělní duel třemi brankami v prvním poločase. Skóre otevřel hned v 6. minutě Šenkeřík, druhý gól přidal Hudeček a na poločasových 3:0 uzavřel Beňo. Béčko Mladcové na rozjetého soupeře nemělo a ve druhém poločase inkasovalo další tři branky. Čtvrtý zásah Bylnice přidal Križko. Hosté sice dokázali výsledek korigovat, když v 64. minutě snížil Bečica, ale zbytek utkání jasně patřil domácím. Na 5:1 zvyšoval Lysák a pohodovou výhru Bylnice završil Hrnčiřík. Hosté se na výraznější odpor nezmohli a domů odjeli s debaklem.
Branky: 6. David Šenkeřík, 26. Denis Hudeček, 33. Přemysl Beňo, 55. Petr Križko, 77. Josef Lysák, 89. Michal Hrnčiřík - 64. Ondřej Bečica. Rozhodčí: Lebloch. Diváci: 150.

POZLOVICE – MYSLOČOVICE 2:1 NA PENALTY (1:0)
I když domácí po loňské spanilé jarní zachraňovací jízdě nastoupili k zápasu s velkým odhodláním úspěšně zahájit novou sezonu, byli to hosté, kteří diktovali tempo hry. Lépe se totiž vyrovnali s nerovným a vyprahlým terénem. Svým aktivním pohybem zatlačili domácí do defenzivy. Těm chyběl klid při rozehrávce, akce končily dříve, než začaly. A to navíc domácí gólman bravurně zlikvidoval penaltu hostí po kolapsu celé obrany.
Po bezbrankovém poločase však hned první střela domácích na branku soupeře skončila v síti. Lebánek zpracoval odražený míč a z 25 metrů přeloboval technickou střelou gólmana hostí. Hra se sice na chvíli vyrovnala, ale narůstající tlak zužitkovali hosté vyrovnávacím gólem Tomáše Teplého v 66. minutě po vyšachování domácí obrany. V závěrečné desetiminutovce byly šance na obou stranách, nervozita a emoce se postupně přenesly i na tribuny, ale nikdo z hráčů už své šance nedotáhnul do úspěšného konce. Po nerozhodném výsledku 1:1 rozhodoval penaltový rozstřel. Jedenkrát se netrefili hráči obou týmů, a tak až tyčka hostů ve třetí sérii rozhodla o tom, že jeden bonusový bod navíc získaly domácí Pozlovice. „Do nové sezony jsme vstoupili špatným výkonem, takže zisk dvou bodů je pro nás zlatý. Pozitivní je, že jsme zjistili, v čem se máme zlepšit. Úplně ve všem,“ říká trenér Pozlovic Františka Machů.
Branky: 6. Miroslav Lebánek - 66. Tomáš Teplý. Rozhodčí: Vavrys. Diváci: 90.

NEDAŠOVA LHOTA – ŠTÍPA 1:4 (0:2)
Prvním zápasem na domácí půdě Nedašova Lhota nezačala docela šťastně. První poločas byl herně poměrně vyrovnaný. Domácí měli dvě vyložené šance, ale nedokázali je zužitkovat. To hosté ve 36. minutě po nesmyslném faulu ve vápně dostali příležitost zahrávat pokutový kop, který proměnil Roman Holík. Těsně před koncem prvního poločasu zahrávali hosté ze Štípy rohový kop, po kterém osamocený Gažda zvyšoval na 2:0. Fotbalisté Nedašovy Lhoty po půli zvýšili tempo hry. Tomu pomohlo i prostřídání několika hráčů. V 70. minutě snižoval stav utkání Josef Bartošák. Domácí kontaktní branka hodně nakopla, jenže do tří minut inkasovali třetí branku a to je položilo. Hned vzápětí byl vyloučen domácí Ladislav Bartošák a bylo hotovo. Nedašova Lhota už nedokázala reagovat a v nastaveném čase ještě odevzdaně inkasovala na konečných 1:4 pro Štípu.
Branky: 69. Josef Bartošák – 36. Roman Holík, 42. Martin Gažda, 73. Martin Holík, 90. Milan Dlabaja. Rozhodčí: Dobiáš. Červená karta: 73. Ladislav Bartošák (Nedašova Lhota). Diváci: 90.