OP: Vedoucí Návojná vysoko prohrála ve Štípě, Kostelec přehrál Poteč

Vedoucí Návojná přišla v 6. kole o letošní neporazitelnost. Lídr okresního přeboru Zlínska nezvládl duel ve Štípě, kde vysoko prohrál 1:4.

12.9.2018

Ilustrační foto.Foto: Hradecký deník

ŠTÍPA – NÁVOJNÁ 4:1 (1:0)
Návojná začala ve Štípě slušně, ale po pár slušných situacích inkasovala. Ve 27. minutě se prosadil Tomáš Holík a domácí zvýšil obrátky. Hosté se snažili, drželi balon, ale herně se trápili. Fotbalisté Štípy hráli jednoduše, navíc trestali chyby protivníka. V 54. minutě zvyšoval Martin Holík a v 69. minutě to po trefě Juránka bylo už 3:0. Návojná se snažila rodící se debakl alespoň zkorigovat, což se jí částečně povedlo, když se v závěru trefil Šánek, ale poslední slovo měl Tomáš Holík, který definitivně zlomil odpor protivníka.
Branky: 27. a 83. Tomáš Holík, 54. Martin Holík, 69. Martin Jurásek - 81. Pavel Šánek. Rozhodčí: Kučera. Diváci: 63.

KOSTELEC – POTEČ 4:0 (2:0)
Druhý Kostelec jasně přehrál předposlední Poteč. Domácí tým od úvodního hvizdu potvrzoval roli favorita a hned v 6. minutě se ujal vedení. Skóre otevřel kanonýr Novotný. Kostelečtí měli dál herně navrch, v zakončení se ale soužili. Favorita až v závěru první půle uklidnil Krhůtek, jenž zvýšil na 2:0. Domácí mužstvo i ve druhém poločase na trávníku kralovalo. V 55. minutě demonstroval pohodu Kostelce Novotný. Zbytek utkání se dohrál pouze z povinnosti. Triumf domácích završil Dočkal. Hosté reagovat nedokázali.
Branky: 6. a 55. Radek Novotný, 40. Jan Krhůtek, 77. Petr Dočkal. Rozhodčí: Lebloch. Diváci: 100.

NEDAŠOVA LHOTA – MLADCOVÁ B 4:5 (1:1)
Nedašova Lhota nezvládla divokou přestřelku s béčkem Mladcové a doma těsně padla. Od úvodního hvizdu utkání byla herně lepší Mladcová a také ve 13. minutě zaslouženě Vyvlečkou skórovala. Domácí se po inkasovaném gólu probudili a přebrali iniciativu. L. Bartošák nastřelil břevno, pak hlavou dvakrát mířil těsně nad Struhař. Vyrovnání zařídil až ve 28. minutě po velké minele hostujícího gólmana Martin Struhař. Po půlhodině hry přišel sporný okamžik, když byl ve vápně faulován domácí hráč, ale píšťalka rozhodčího zůstala hluchá, a tím se rozjela série faulů. Oba týmy znervózněly, nervozita na trávníku vydržela i po půli. V 55. minutě se Nedašova Lhota ujala vedení. Trefil se Macháč. Jenže domácí si vedení dlouho neužili, po hrubce v obraně inkasovali vyrovnávací gól a znovu u toho byl Vyvlečka, který následně završil hattrick a dokonal další obrat v zápase. Pak sehrálo nahoru dolů, kombinace brzdily časté fauly a nepřesnosti. Nedašova Lhota v 73. minutě skóre srovnala. Z trestného kopu se prosadil Daniel Vaněk. Přestřela ale teprve gradovala. Po rohu hlavou přiblížil domácí tým vítězství Josef Bartošák. Už to vypadalo, že si Nedašova Lhota výsledek pohlídá, ale v emotivním závěru po hrubkách dvakrát inkasovala a po boji padla. Na 4:4 srovnal výtečný Vyvlečka, rozhodující úder zasadil soupeři David Vaněk.
Branky: 28. Martin Struhař, 55. Michal Macháč, 73. Daniel Vaněk, 78. Josef Bartošák - 13., 58., 64. a 82. Matěj Vyvlečka, 90. David Vaněk. Rozhodčí: Kolář. Diváci: 85.

SLUŠOVICE B – SEHRADICE 2:0 (1:0)
Slušovické béčko podruhé za sebou zvítězilo, navíc znovu neinkasovalo. A to se Sehradicemi hrálo od 25. minutě bez vyloučeného Plška. „Tři body zaslouženě zůstali doma,“ tvrdí trenér slušovické rezervy Vlastimil Bořuta. Zápas ovšem začali lépe fotbalisté Sehradic. „Byli lepší na míči, několikrát ohrozili naši bránu, ale bez úspěchu,“ říká Bořuta. Ve 25 minutě přišel nepochopitelný zkrat domácího útočníka Plška, který po druhé žluté musel pod sprchu. Od té chvíle se domácí semkli a začali jezdit po zadku. Naproti tomu soupeř schopný si proti oslabenému týmu nic vytvořit. Ve 44. minutě zaspali stopeři a Jan Kurtin šel sám na brankáře a bylo to 1:0. Druhý poločas většinou drželi míč na kopačkách hráči Sehradic, ale veškerá snaha končila před šestnáctkou protivníka. Domácí v klidu bránili a chodili do rychlých brejků. Jeden z nich v závěru využil žolík Hrnčiřík a bylo hotovo.
Branky: 44. Jan Kurtin, 86. Jakub Hrnčiřík. Rozhodčí: Husár. Červená karta: 25. Jan Plšek (Slušovice B). Diváci: 100.

JASENNÁ – MYSLOČOVICE 1:2 (1:1)
Jasenná nestačila na Mysločovice. Celý zápas byl vyrovnaný. Oba soupeři se snažili, žádný z týmů neměl výrazněji navrch. Hosty poslal do vedení ve 32. minutě Švach, domácí dokázaly rychle odpovědět, když ještě před přestávkou si dal Vrána vlastní gól a bylo to 1:1. Druhá půle zásadní změnu nepřinesla. Mysločovicím pomohla druhá branka Teplého po hodině hry. Hosté taktickou hrou zbytek utkání zvládli a vedení už nepustili.
Branky: 39. Jakub Vrána vlastní - 32. Pavel Švach, 62. Tomáš Teplý. Rozhodčí: Frajt. Diváci: 100.

POZLOVICE – BYLNICE 0:1 (0:0)
Pozlovicím to proti Bylnice výsledkově nejde. Už v minulé sezoně nedokázaly neoblíbeného soupeře porazit a porážku si připsaly i v neděli. Víkendové utkání mělo speciální náboj pro domácího trenéra Františka Machů, který v Bylnici několik let působil. Bývalý klub ale neporazil. Klíčový okamžik přišel po hodině hry, kdy si dal Divila nešťastný vlastní gól. Pozlovice se ve zbytku utkání vehementně snažily o vyrovnání, gól ale nedaly.
Branky: 63. Adam Divila vlastní. Rozhodčí: Hasukič. Diváci: 50.

SLOPNÉ – ÚJEZD 2:1 (0:0)
Derby patřilo fotbalistům Slopného, kteří zdolali Újezd. Hostům se zápas herně ani výsledkově příliš nepovedl. První poločas ale nabídl pouze průměrný bojovný fotbal s několika šancemi, ale spoustu soubojů a nepřesností. Slopné mělo o něco více ze hry, ale ve finální fázi nebylo přesné. Domácím pomohla až poločasová přestávka. Do druhé půle totiž vstoupili tím nejlepším možným způsobem. Hned po změně stran udeřil Žáček a Slopné vedlo. Hráči Újezdu se jen těžko prosazovali, vpředu jim to příliš nešlo. V 78. minutě se navíc utrhl Šůstek a Slopné vedlo o dvě branky. Hosté sice výsledek zásluhou Maňase zkorigovali, porážku ale v nervózním závěru neodvrátili.
Branky: 46. Libor Žáček, 78. Petr Šůstek - 81. Petr Maňas. Rozhodčí: Uhlár. Diváci: 222.

SERVIS

Zdravotnictví - Zdravotnictví Sociální pracovník 23 000 Kč Odborní pracovníci v oblasti sociální práce Sociální pracovníci. Požadované vzdělání: vyšší odborné. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 23000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Požadavky: vyšší odborné nebo vysokoškolské vzdělání, znalost metod sociální práce, znalost legislativy pro sociální služby, znalost práce na PC , komunikační dovednosti, práce v týmu, ochota vzdělávat se a učit se novým věcem, samostatnost, odpovědnost, spolehlivost, organizační schopnosti, aktivní přístup, praxe v oboru vítána, zdravotní způsobilost a trestní bezúhonnost, výhodou řidičský průkaz skupiny B, místo výkonu práce Zlín, Otrokovice, Výhody: 25 dní dovolené. Pracoviště: Centrum služeb a podpory zlín, o.p.s., Mostní, č.p. 4058, 760 01 Zlín 1. Informace: Mgr. Radka Jurečková, +420 734 706 191. Doprava a logistika - Doprava a logistika Řidič nákladního automobilu 24 000 Kč Řidiči nákladních automobilů (kromě tahačů) Řidiči. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 24000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Požadavky: ŘP sk. "C" + profesní průkaz. Pracoviště: Walt-trans, s.r.o. - zlín, Šedesátá, č.p. 5638, 760 01 Zlín 1. Informace: Jaroslav Zuzanik, +420 602 300 687. Zdravotnictví - Zdravotnictví Zubní instrumentář 18 100 Kč Zubní instrumentáři Zubní instrumentářka/zdravotní sestra. Požadované vzdělání: úso (vyučení s maturitou). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 18100 kč, mzda max. 22100 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Požadavky: SŠ zdravotnické vzdělání nebo absolvovaný kurz zubní instrumentářky,, příjemné vystupování, pečlivost, spolehlivost., Náplň práce: asistence zubnímu lékaři, komunikace s pacientem, dezinfekce pracoviště., Výhody: obědy hradí zaměstnavatel, kontakt emailem.. Pracoviště: Zubní centrum jasenský s.r.o., Potoky, č.p. 267, 760 01 Zlín 1. Informace: MDDr. Tomáš Jasenský, . Obchod - Obchod Prodavač, prodejce 12 000 Kč Prodavači potravinářského zboží Prodavač/ka. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Dvousměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 12000 kč, mzda max. 16000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Požadavky: zkušenosti s prodejem masa a masných výrobků výhodou., Výhody: stravné, odměny, prémie. Pracoviště: Slezské uzeniny, s.r.o. - zlín, J. A. Bati, č.p. 5648, 760 01 Zlín 1. Informace: Pilchová Jolana, .

Trenér Zlína Michal Bílek

Osmifinále MOL Cupu: oslabený Zlín jede do Olomouce, Svědíka čeká premiéra

Utkání 18. kola Tipsport extraligy ledního hokeje se odehrálo 14. listopadu v liberecké Home Credit areně. Utkaly se celky Bílí Tygři Liberec a PSG Berani Zlín. Na snímku je
12

Prokletý Liberec! Berani vedli 3:1, nakonec odjíždí s prázdnou

Stolně tenisový zápisník Lubomíra Hotaře

O víkendu byla na programu další porce stolně tenisových ligových zápasů. Nejchutnější menu svým fanouškům připravily prvoligové ženy vsetínského Sokola a třetiligové celky Šarov a KST Vsetín. V extralize žen potěšila výhra Hluku ve Vlašimi.