„Oproti minulému zápasu v Jasenné u nás nastalo obrovské zlepšení. Jsme rádi, že jsme utkání dotáhli do vítězného konce, v tabulce máme další tři body. Jedeme dál!" burcuje gólman Pasek David Eichner.

Loňský vítěz III. třídy do nováčkovského ročníku okresního přeboru vlétl ve velkém stylu –⁠ na půdě Slopné zvítězil 4:0, o týden později doma proti Valašským Kloboukům uspěl 1:0. Ve třetím kole ale přišla porážka v Jasenné 1:4.

Fotogalerie: Fotbal, 4. kolo OP - Paseky - Luhačovice "B"

Páteční střetnutí proti "B" Luhačovic už Pasekám znovu vyšlo. I díky brzké trefě Smrčky ze šesté minuty, pět minut před koncem úvodního poločasu zvyšoval Kabourek.

Náskok mohl být ještě vyšší, Hlobil však ve druhém poločase zahodil penaltu. „Doufal jsem, že přijde pojistka v podobě třetího gólu, bohužel se tak nestalo. Naštěstí jsme to zvládli i bez toho," oddechl si Eichner.

Svěřenci hlavního kouče Jaroslava Novotného se po pátečním zápase bodově dotáhly na Štípu, vedoucí a už jediný stoprocentní celek soutěže však má zápas k dobru.

Rezerva Luhačovic, za kterou celý duel odehrál i lodivod zlínské lavičky Jan Jelínek, naopak zůstává na čtyřech bodech. Po víkendu se na ni může dotáhnout Vysoké Pole i Valašské Klobouky.