„Jsme šťastní, že se nám podařil naplnit předsezonní cíl. Už se všichni těšíme na zápasy I. A třídy,“ potvrdil hrající kouč Tečovic Václav Pavlíček.

Inspiraci ve vedení klubu mimo jiné získává i ze sledování fotbalových soutěží. „Zápasy evropských pohárů ukazují moderní trendy, které v určité míře snažím zapracovat i do našeho fotbalu,“ pousmál se kouč vítězů. „Obzvláště sleduju týmy, kde jsou zastoupení čeští hráči,“ potvrdil.

Trenér fotbalistů Tečovic Václav Pavlíček před finále LM. | Video: Břenek Martin

Sobotní finálový duel Ligy mistrů si pochopitelně nenechá ujít. „Společné sledování není v plánu, protože v neděli odpoledne nás čeká mistrovský zápas,“ vysvětlil hrající trenér, který úplně netuší, komu budou jeho svěřenci držet palce. „Žádný befel ode mne nepřišel. Komu nejvíce fandíme? Bude to tak padesát na padesát. Ale protože i naše klubové barvy jsou černo-žluté, možná tady bude většina přát Dortmundu,“ dodal s úsměvem Václav Pavlíček.

ANKETA: Komu fandíte ve finále Ligy mistrů? (TJ Sokol Tečovice - muži) | Video: Deník/Martin Břenek, Kateřina Součková

„Také náš dívčí výběr si utkání nenechá ujít. Už se na finále moc těšíme,“ doplnila za divizní výběr žen trenérka Tečovic Sabina Lidincová.

ANKETA: Komu fandíte ve finále Ligy mistrů? (TJ Sokol Tečovice - ženy) | Video: Deník/Martin Břenek, Kateřina Součková