„Vysoutěžili jsme si dvě sady dresů, míče, za umístění a odběry piva i tekutou rezavou odměnu,“ s úsměvem počítá předsedkyně úspěšného fotbalu v Nešvové Ivana Urbanová.

„Jelikož se nám v poslední době dařilo a nejvíce bodů jsme získali ve sportovní části, potěšily nás jak dresy, tak i ostatní odměny. Těžko specifikovat, která z cen měla pro nás největší přínos,“ krčí rameny šéfka klubu.

Přestože se v projektu realizují již několik let, stále mají velkou motivaci být aktivní. „Je to prestižní a kvalitně propracovaná soutěž. Jste odměňováni jak za sportovní, tak pivní část, v neposlední řadě za dokumentování utkání. Lákalo nás umístění a s tím spojené bonusy, jelikož v dnešní době je velice těžké získat jakoukoliv podporu pro sport,“ potvrdila Urbanová.

KOPEME ZA FOTBAL

Jednou z hlavních cen je přátelský duel s některým z ligových klubů či trénink s ním. „Tak daleko jsme se ještě nedostali. Ale díky měsíční výhře máme přislíbený v soutěži trénink s ligovým trenérem Baníku Ostrava Bohumilem Páníkem, na který netrpělivě čekáme,“ neskrývá nadšení a netrpělivost všech členů klubu Urbanová.

„V projektu Kopeme za fotbal není co ztratit, za svou aktivitu můžete jen získat,“ doplnila funkcionářka Navšové.

Kluby si v projektu Kopeme za fotbal v průměru přijdou na 15 tisíc korun v sudech Gambrinus, dále vyhrávají významné finanční příspěvky na zkvalitnění zázemí (tribuny, šatny, hřiště, tréninkové pomůcky atd.)