Zlínský kouč stejně jako čtyři tisícovky diváků viděl duel dvou zcela rozdílných poločasů. Zatímco v úvodní části po rychlém gólu Wágnera dominovali ševci, po přestávce už ovládli hru domácí, kteří nakonec byli blíže vítězství. Brankář Dostál ale hosty hlavně při šanci nejlepšího muže zápasu a autora dvou branek, Milana Havla, skvěle podržel.

„První poločas byl z naší strany hodně zajímavý. Drželi jsme míč, hráli aktivně. Druhá půle však byla úplně opačná,“ nechápal Csaplár.

Bohemka změnila rozestavení ze 3-4-3 na 3-5-2, o přestávce vyměnila dva hráče a ve druhé půli dostala protivníka pod tlak. „Domácí byli lepší, ale pro mě je těžko akceptovatelné, že takto zkušený tým, jako je Zlín, přestane úplně hrát,“ hněval se Csaplár. „I pod tlakem bychom měli být schopní hrát lepší fotbal, než jsme předvedli tady. Byla to na mě trochu moc silná káva,“ přidal naštvaně.

I když první půle přinesla zlepšení Fastavu, druhé dějství vrátilo ševce zase o několik zápasů nazpět. „Nebyli jsme v komfortní situaci. V předcházejících duelech jsme řešili určité problémy,“ přiznává Csaplár.

I kvůli marodce změnil rozestavení a na pozici krajního obránce nečekaně postavil Fantiše.

„Chceme hrát ofenzivně, což nám v prvním poločase vycházelo,“ připomněl zlínský kouč, který výkon ofenzivního hráče na neobvyklém postu veřejně chválil.

„Fantiš mě potěšil. Kdybych šel trénovat do Dolní Lhoty nebo do Realu Madrid, vždycky si ho vezmu sebou,“ překvapuje svérázný trenér.

„Tonda je schopný odehrát zápas na jakémkoliv postu. Je výborný kluk do kabiny. Můžu se na něj spolehnout jak lidsky, tak i fotbalově,“ dodává Csaplár.