Kabina ševců pro tři nemocné děti vybrala šestnáct tisíc korun, dalších deset tisíc přidalo vedení moravského klubu.

„Touto cestou bych chtěl velmi poděkovat celé kabině, trenérům, realizačnímu týmu i samotnému vedení za ochotu pomoci tam, kde je to potřeba. S kluky ze Zlína je výborná spolupráce, což teď znovu potvrdili,“ těší ředitele Fotbalového anděla Jana Holouše.

Ten s Róbertem Matejovem, Antonínem Fantišem, ale i dalšími hráči Fastavu spolupracuje již delší dobu. „Fanty s Robem pravidelně pomáhají a jsou strašně ochotní, to samozřejmě platí i o dalších hráčích zlínského klubu. S Fantym jsme také v minulosti navštívili dětský domov ve Vizovicích. Myslím, že dětem udělal radost. Zapomenout ale nesmím ani na dalšího bývalého Zlíňáka a našeho anděla Adnana Džafiče, kterému posílám pozdrav do Bosny,“ prohlásil Holouš.

Ševci se do dobročinné akce rádi přidali. „Vím, že i ostatní kluci u nás v kabině přispívají svým dresem do různých akcí, tak jsme se rozhodli, že pomůžeme dětem taky řekl,“ uvedl fotbalista Antonín Fantiš. „Kabina byla jednoznačně pro, což se mi líbí. Potěšilo mě, že se zapojili všichni. Takové akce pro děti vždy společně rádi podpoříme,“ přidal se krajní obránce Róbert Matejov.

Fotbalový anděl v březnu slaví narozeniny. Na jeho sociálních sítích se právě v tomto měsíci uskuteční různé akce. „Výtěžek z nich půjde třem dětem, které to potřebují,“ upozorňuje Holouš.

Fanoušci a sběratelé suvenýrů se v aukci mohou těšit na dres dvou odchovanců zlínského fotbalu, bratrů Ondřeje a Tomáše Čelůstkovi.

Do akce Fotbalového anděla se zapojila také fotbalová Opava, Olomouc a Baník Ostrava.


Načítám výsledky …

Načítám tabulku …