Klub o tom informoval na sociálních sítích. „Budoucností Martina Filla v klubu se zabýváme a společně ji řešíme," stojí v prohlášení.

Bývalý hráč Plzně, Ostravy, Mladé Boleslavi či Teplic tak i nadále zůstává členem zlínského klubu a po vypršení disciplinárního trestu tak může ještě zasáhnout do nadstavbové části, mužstvu pomoct v těžkých bojích o prvoligovou příslušnost, což je ale velmi nepravděpodobné, protože hlavní trenér Vrba s hráčem pro zbytek sezony nepočítá.

Fillo následujících pět ligových utkání vynechá kvůli čtvrtečnímu trestu od disciplinární komise, o jeho další budoucnosti v klubu se rozhodne.

Sedmatřicetiletý mazák v nedělním derby na hřišti Slovácka ostrým skluzem zasáhl stojnou nohu stopera Stanislava Hofmanna a už ve čtvrté minutě mu sudí Dominik Starý udělil červenou kartu.

Oslabený Zlín v Uherském Hradišti prohrál 0:3. Sedmatřicetiletý záložník byl vyloučen i ve svém předchozím ligovém utkání doma proti Spartě. Tehdy Fillo jako náhradník vydržel na hřišti pouze čtyři minuty, během nichž dostal dvě žluté karty.

Trojnásobný reprezentant působí ve Zlíně od léta 2021. V minulosti hrál za norský Stavanger, Mladou Boleslav, Příbram, Teplice, Ostravu a Plzeň, se kterou získal dva mistrovské tituly. V české lize má Fillo bilanci 382 zápasů a 55 gólů.

Fotbalisté Zlína se už bez Filla chystají na závěr základní části. Po reprezentační přestávce doma vyzvou České Budějovice a právě k duelu s Dynamem se ševci nyní upínají.

„Momentálně je před námi reprezentační pauza a zbytek týmu se soustředí na další, pro náš klub důležité zápasy,“ dodává klub.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...