Klub o tom informoval na sociálních sítích. „Budoucností Martina Filla v klubu se zabýváme a společně ji řešíme," stojí v prohlášení.

Bývalý hráč Plzně, Ostravy, Mladé Boleslavi či Teplic tak i nadále zůstává členem zlínského klubu a po vypršení disciplinárního trestu tak může ještě zasáhnout do nadstavbové části, mužstvu pomoct v těžkých bojích o prvoligovou příslušnost, což je ale velmi nepravděpodobné, protože hlavní trenér Vrba s hráčem pro zbytek sezony nepočítá.

Fillo následujících pět ligových utkání vynechá kvůli čtvrtečnímu trestu od disciplinární komise, o jeho další budoucnosti v klubu se rozhodne.

Sedmatřicetiletý mazák v nedělním derby na hřišti Slovácka ostrým skluzem zasáhl stojnou nohu stopera Stanislava Hofmanna a už ve čtvrté minutě mu sudí Dominik Starý udělil červenou kartu.

Oslabený Zlín v Uherském Hradišti prohrál 0:3. Sedmatřicetiletý záložník byl vyloučen i ve svém předchozím ligovém utkání doma proti Spartě. Tehdy Fillo jako náhradník vydržel na hřišti pouze čtyři minuty, během nichž dostal dvě žluté karty.

Zkušený fotbalista Zlína Martin Fillo si v lize jenom tak brzy nezahraje.
Tvrdý trest pro Filla. Dostal stopku na pět zápasů, skončil ve Zlíně?

Trojnásobný reprezentant působí ve Zlíně od léta 2021. V minulosti hrál za norský Stavanger, Mladou Boleslav, Příbram, Teplice, Ostravu a Plzeň, se kterou získal dva mistrovské tituly. V české lize má Fillo bilanci 382 zápasů a 55 gólů.

Fotbalisté Zlína se už bez Filla chystají na závěr základní části. Po reprezentační přestávce doma vyzvou České Budějovice a právě k duelu s Dynamem se ševci nyní upínají.

„Momentálně je před námi reprezentační pauza a zbytek týmu se soustředí na další, pro náš klub důležité zápasy,“ dodává klub.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...