Ševcům to stejně jako v předcházejících sezonách znovu drhne, herně i výsledkově se trápí, pět kol před koncem ročníku se ohlížejí za sebe.Doufají, že to nějak doklepou, náskok před Brnem a dalšími namočenými soupeři uhájí a zase budou slavit záchranu, udržení v nejvyšší soutěži.

Byť řada příznivců po šesti porážkách v řadě volá po konci trenéra Páníka, já bych stejně jako oslovení bývalí trenéři zachoval nadhled a zkušeného kouče podržel.

Vždyť za současnou mizérii Fastavu stojí především borci, kteří si neváží toho, že na rozdíl od spousty jiných lidí mohou být na hřišti a vykonávat svoji profesi, což rozhodně není málo.

Pokud. z nějakých důvodů nejsou ochotní týden co týden podstupovat na trávníku dřinu a makat za Zlín, musí pryč. A je jedno, zda má na svém kontě pět nebo 155 startů. Bývalý kapitán Jiráček se s trenérem Páníkem neshodl, proto zvolil odchod.

Už tehdy se ukázalo, že ne všechno je na Letné ideální.

Problémů je jistě víc, debakl s Pardubicemi ani předcházející blamáž s Příbramí nebyly náhodné.

K případnému třesku ať dojde až po sezoně. Po ní bude na hodnocení a důkladný rozbor čas. Povýšení asistenta nepomůže a nový trenér zase potřebuje čas.

I když se čile spekuluje o návratu Michala Bílka, který dokázal z mužstva vyždímat maximum, za těch pět kol toho moc nestihne ani Mourinho …


Načítám výsledky …

Načítám tabulku …