„Jsem velice rád, že jsme se dohodli na dalším pokračovaní. Klub mi tím dal najevo, že je s mými službami spokojený a důvěřuje mi. To je pro mě velká vzpruha, ale taky závazek, abych stále odevzdával jak na hřišti, tak v kabině úplné maximum. Chtěl bych za to touto cestou klubu poděkovat,“ uvedl krátce po podpisu nové smlouvy Hlinka.

Rodák z Banské Bystrice doposud strávil ve Zlíně dva a půl roku. „Bylo to jako na houpačce,“ připomíná na klubovém webu.

„První půlrok jsme hráli střed tabulky a zapojili se do skupiny o Evropskou ligu. Další rok jsme začali solidně, ale poté jsme bojovali spíše o záchranu. Z potenciálu mužstva jsme mohli vytěžit daleko více, mělo na víc, než jen boje o záchranu,“ hodnotí dosavadní působení v Baťově městě.

V příští sezoně by konečně rád hrál se ševci v tabulce nahoře. „Mým přáním a cílem je, abych byl zdravý a mohl jsem odehrát co nejvíce kvalitních zápasů. Taky bych byl rád, abychom hráli v horní polovině tabulky a neplácali se na jejím chvostě. Věřím, že ty další sezony budou jen lepší,“ prohlásil.

Odchovanec Bánské Bystrice v minulosti působil v pražské Dukle, Trnavě a Skalici. Po angažmá v Baníku Ostrava se vydal do gruzínského Kutaisi, kde vydržel jen půl roku a v únoru 2019 přestoupil do Zlína.

Ve Fastavu si vybudoval pevnou pozici a stal se součástí základní sestavy. Během dvou a půl sezon odehrál ve FORTUNA:LIZE 64 utkání a připsal si dvě vstřelené branky.


Načítám výsledky …

Načítám tabulku …