„Domácí byli lepší, ale kdyby utkání skončilo 4:3, tak je to pro mě přijatelné. Ale 4:1 to je velký rozdíl. Na hráče jsem nazlobený, jak jsme se tady prezentovali. Takto se utkání nemá dohrávat. Je to nedůstojné,“ prohlásil naštvaný kouč Fastavu.

Moravané přitom na sever Čech odjeli po dvou domácích výhrách v dobrém rozpoložení a s odhodláním porvat se o další vítězství.

„Věděli jsme, že ještě potřebujeme bodovat. V prvním poločase naše hra měla nějaké parametry, ve druhé půli jsme ale neproměnili některé šance a dozadu hráli velmi špatně,“ povzdechl si Páník.

Zlínu k lepšímu výsledku nepomohla ani devátá trefa Poznara v sezoně.

„Do utkání jsme vstoupili velice dobře. Byli jsme aktivní, hrozili a dokonce jsme dali gól. Domácí se potom kvůli naší nepřesné hře ve středním pásmu a ztrátám oklepali. Na nás se to místy valilo, ale poločas jsme dokázali dohrát na 1:1,“ uvedl Páník.

Teplice (ve žlutém) proti Zlínu
Ševci slaví záchranu, i když dostali v Teplicích naloženo

Po přestávce ale nezvládli ubránit rohový kop, po kterém hlavičkující stoper Schejbal završil obrat, a pak dvakrát udeřil Řezníček, jenž v závěru zkompletoval svůj hattrick.

„Ve druhém poločase jsme sestavu prostřídali. Někteří hráči ale vůbec nepomohli, z čehož jsme hodně zklamaný,“ přiznává zkušený kouč, který zatím neví, zda ve zbývajících dvou duelech pošetří klíčové muže a dá šanci méně vytíženým hráčům.

„Na zápas se ještě podívám a vyhodnotím si, jak utkání vyznělo pro některé hráče, kteří si svým výkonem nezaslouží, aby hráli příště. Zadarmo v našem mužstvu nikdo nic dostávat nebude,“ dodal Páník.

Tomáš Poznar
Poznara výsledek Karviné nezajímal. Chtěli jsme si to uhrát sami, říká