To jsou jen některé z lukrativních cen, které mohou získat fotbaloví fanoušci po zakoupení vstupenek na virtuální charitativní derby krajských rivalů.

Do jeho startu zbývá už jen pár dní. Nevšední akce, která se uskuteční v pátek 1. května od osmnácti hodin, se koná na podporu nemocnic v Uherském Hradišti a ve Zlíně.

Vstupenka na zápas má baťovskou cenu 99 korun.

Oba kluby společně spustily on-line prodej vstupenek do virtuálního fotbalového stadionu, který „stojí“ na pomezí Zlína a Slovácka, minulý čtvrtek.

Fanoušci si mohou lístky pořídit prostřednictvím klubových webů www.fcfastavzlin.cz nebo www.fcslovacko.cz.

Prodej vstupenek je neomezený!

„Přispět může každý podle svých možností. Lístek tedy můžete pořídit nejen pro sebe, ale také pro svoji přítelkyni, manželku, rodinu a další známé lidi. Nikdo z nás neví, kdy bude pomoc lékařů potřebovat,“ připomíná mluvčí zlínského Fastavu Zuzana Molková.

Prodej vstupenek bude ukončený v pátek 1. května. Tedy v den virtuálního charitativního utkání.

„Po zakoupení vám přijde emailem elektronická vstupenka jako památka na to, že jste nezůstali sedět nečinně v koutě a stali se součástí tohoto charitativního zápasu,“ upozorňuje Molková.

Organizátoři budou po skončení akce z prodaných vstupenek losovat výherce o hodnotné ceny, které věnovali kluboví partneři a významné fotbalové osobnosti.

Ve hře je také patnáct kusů značkových kávovarů, sada nano kosmetiky na auto, sportovní batoh a různé dárkové poukazy.