Oba týmy šly do nedělní bitvy po sérii nezdarů a oslabené o řady hráčů. Trenér Fastavu Páník Na Stínadlech kromě Condeho postrádal také Hlinku, Fantiše a Čanturišviliho.

Naproti tomu teplický kouč Kučera měl se složením základní sestavy mnohem větší potíže. Skláře i na konci sezony trápí rozsáhlá marodka, alespoň na lavičce už byli Mareš, Macej a Trubač.

První půle byla vyrovnaná, moc vzruchu ale nepřinesla. Ševci pozorně bránili, soupeře do šancí nepouštěli.

Sami ale na těžkém terénu také moc velkých příležitostí ke skórování neměli. Nejblíže vedoucímu gólu byl v 19. minutě útočník Poznar. Zlínský kapitán ale po standardní situaci mířil hlavou vedle.

Teplice zahrozily až před přestávkou. Vukadinovič ani Jukl ale v zakončení neuspěli.

I ve druhé půli se hrál opatrný fotbal s řadou nepřesností. Severočeši zahrozili hned po změně stran, Černý ale hlavičkoval po rohu Fortelného mimo. Jiné šance neměli.

Také většina útočných akcí Fastavu končila daleko od gólmana Grigara, který skoro žádnou práci neměl.

I proto nezáživný duel skončil spravedlivou bezbrankovou plichtou.

Fotbalisté po remíze 0:0 klesli na čtrnácté místo, před patnáctými Teplicemi stále mají čtyřbodový náskok. V sobotu doma na Letné hostí poslední Opavu, v případě výhry už teoreticky mohou slavit záchranu nejvyšší soutěže.

FORTUNA:LIGA, 30. kolo -

FK Teplice – FC Fastav Zlín 0:0