Bývalý hráč Jablonce, Příbrami a Ostravy stejně jako v předcházejících letech ve spolupráci s charitativním spolkem Fotbalový anděl uspořádal aukci svých suvenýrů, za celkový výtěžek pak nakoupil vánoční dárky pro děti, které v týdnu před Vánoci rovněž obdaroval, potěšil je svojí návštěvou.

„Jsem rád, že jsem kluky a holky z vizovického domova mohl zase vidět. Naposledy jsem se s nimi potkal, když přijali pozvání na zápas Zlína v den mých narozenin a přivezli mi dort. Všichni v domově jsou úžasní. Dárky jsme rozbalili společně a udělali jsme si Vánoce tak trochu dopředu. Věřím, že byly všechny děti spokojené,“ těší třicetiletého fotbalistu.

Do akce se zapojili také lidé z vedení zlínského fotbalového klubu, kteří dětem věnovali suvenýry FC Trinity. „Jsem rád, že když se o této akci dozvěděl klub neváhal a přispěl také k dílu. Suvenýry udělaly dětem radost,“ říká Fantiš.

Generální manažer klubu FC TRINITY Zlín Zdeněk Grygera.
Vrba nezapomíná. Budu mu dělat ochranu, tvrdí manažer Zlína Grygera. Co kádr?

Ten stejně jako loni oslovil ředitele spolku Fotbalový anděl Jana Holouše, aby společně vymysleli, jak dětem pomoct.

„Následně proběhla aukce jeho dresu a knížky a za celkový výtěžek se nakoupily vánoční dárky pro děti. Jednalo se hlavně o sportovní vybavení a hračky, myslím že děti byly spokojené,“ uvedl Holouš.

I jemu setkání s dětmi zpříjemnilo adventní čas. „Do Vizovic moc rádi jezdíme, protože ty děti jsou strašně přímé, navíc tam mají báječné tety, které nás vždycky pohostí,“ dodává s úsměvem Holouš.