„Oba týmy hrají o hodně, oba jsme to chtěli zvládnout. Nepovedlo se to. Některé naše věci v zápase nejsou ideální, to si musíme přiznat. Na druhé straně jsme měli šance, které jsme měli proměnit, to nás stálo lepší výsledek. Musíme tohle zvládat líp,“ ví Poznar.

Třicetiletý forvard se v prvním poločase za nepříznivého stavu 0:1 dvakrát dostal do slibného zakončení, ale na domácího gólmana Berkovce ani jednou nevyzrál.

Poprvé se vysoký útočník pokusil ve 23. minutě karvinského brankáře, ale netrefil branku.

„Chtěl jsem ho obstřelit, to se povedlo, ale bylo to vedle. S odstupem času si myslím, že jsem si měl balon posunout a dávat do prázdné brány. Rozhodl jsem se špatně, moje chyba,“ kál se Poznar.

Blízko vyrovnání byl ve 37. minutě, kdy výtečný Berkovec jeho pokus jen vyrazil, ale míč padající do branky stihl ještě zachytit. Ve druhém poločase se ševci do pořádné šance nedostali, proto počtvrté v řadě nedali gól a zase padli.

„Je to trošku trestuhodné. Venku se takové šance musí proměňovat, tam byl kámen úrazu,“ myslí si zlínský fotbalista.

Karviné ale rovněž nebyl v zakončení stoprocentní. Třeba Budínský po hodině neproměnil pokutový kop, když mířil pouze do tyče.

„Trošku jsem zažíval frustraci, protože to bylo sporné. Domácí hráč penaltu nedal, což nás mělo nakopnout tak, abychom s tím ještě něco zkusili udělat. Nepovedlo, stejná písnička,“ mává rukou Poznar, kterého štvaly také minely při bránění.

„Hned v první minutě dostaneme gól z rohu, což je velká chyba. Tak se to na nás už sype, je toho dost, ale musíme se dívat dál. Nový zápas, nová motivace a zkusit body uhrát jinde,“ zůstává Poznar optimistou.

Fotbalisté Zlína (ve žlutých dresech) prohráli na hřišti předposlední Karviné 0:2
Ševci padli v Karviné a před Slováckem jsou pouze tři body

Odvolání kouče? My hráči se musíme zlepšit

Pokřiky fanoušků na adresu trenéra Pivarníka vůbec nechtěl komentovat.

„Je to vždycky frustrace z toho, že jsou neuspokojivé výsledky,“ říká zkušený forvard.

S odvoláním kouče nesouhlasí. „Zejména my hráči se musíme podívat na svoje výkony a zlepšit se. Chceme s tím dělat trošku něco víc,“ ujišťuje.

Nevýrazný herní projev však neomlouvá. Sám cítí, že Zlín měl v Karviné na víc.

„Chtěli jsme předvést dobrý výkon, ale nedáme šance, soupeř nás potrestá z první vážnější a pak už to bohužel nejde,“ štve Poznara.