Pětatřicetiletý zlínský odchovanec se do Trnavy vrací po deseti letech. Ve Spartaku hostoval na podzim 2013. Tehdy v devíti ligových zápasech vstřelil dva góly. Ze současného kádru v klubu i nyní působí Procházka, Mikovič či Rusov.

Se současným trenérem Trnavy Michalem Gašparíkem se jenom těsně minul, ale střetli se na hřišti jako soupeři při zápase v Dunajské Středě, kde Spartak vyhrál 4:1 a Poznar stejně jako Gašparík v utkání skórovali.

„Na moje působení ve Spartaku vzpomínám jenom v tom nejlepším a mnohokrát jsem si říkal, že pokud bych se měl jednou vrátit na Slovensko, tak jedině do Trnavy. Občas byly nějaké náznaky možné spolupráce, nakonec se to dotáhlo až nyní, po téměř jedenácti letech. Jsem rád, že jsem zpátky v Trnavě. Chci se před skvělými fanoušky předvést v tom nejlepším světle. Když jsem tu byl poprvé, tak se hrálo ještě na starém stadionu. Nyní jsem trochu vytřeštil oči, když jsem viděl, co se tady za ten čas vybudovalo,“ uvedl po podpisu smlouvy Tomáš Poznar.

Zkušený útočník Tomáš Poznar po konci v polském klubu Termalica Nieciecza bude hrát za Trnavu.
Poznar moc stál o návrat do Zlína, posílí ale Trnavu, kde v minulosti už hrával

Zkušený útočník ve středu odletěl na Maltu, kde se připojí k novému týmu na turnaji Tipsport Malta cup.

Odchovanec zlínské fotbalu naposledy hrával v polském klubu Termalica Nieciecza, Předtím působil v Plzni či Baníku Ostrava. Nejlepší roky ale prožil v rodném Zlíně, kam se chtěl i vrátit, ale mateřský oddíl neměl o svého odchovance zájem.

„Ševci, abych předešel debatám a spekulacím. Moc jsem se chtěl vrátit do Zlína, domů. Nicméně Zlín se vydává cestou mladších hráčů, což vlastně i chápu a respektuju! Samozřejmě nadále fandím a věřím, že Zlín bude dál pod Broňou Červenkou šlapat," napsal Poznar v úterý večer na svém profilu.