Vedení Fastavu se vzhledem k vysoké rizikovosti utkání a na doporučení policie České republiky rozhodlo prodávat vstupenky pouze na pokladnách stadionu Letná ve Zlíně, nikoliv na webových stránkách klubu.

„Maximální počet vstupenek na osobu je pět kusů,“ říká sportovní sekretář zlínského klubu Lukáš Pantálek.

Fanoušci Baníku, kteří znovu budou mít k dispozici celou tribunu sever, nebudou do jiného sektoru vpuštěni. V případě, že na sobě budou mít oblečení s viditelnými znaky FC Baník Ostrava.

„Těmto lidem bude umožněno zápas sledovat z vyhrazeného sektoru, kam budou nasměrováni pracovníky bezpečnostní agentury,“ uvedl Pantálek.

Stadion bude otevřen devadesát minut před začátkem utkání.

„Důrazně upozorňujeme všechny diváky, aby přišli s časovým předstihem a vyhnuli se tak řadám u vstupů na stadion,“ nabádá fanoušky Pantálek.

Ten upozorňuje, že při podobně rizikových zápasech budou probíhat důkladnější osobní prohlídky. „Mohou tak vzniknout delší řady a tím i prodlení,“ upozorňuje zlínský činovník.

Pořadatelé do areálu nevpustí žádného podnapilého fanouška.

„Každý divák, který navštíví utkání, souhlasí s podmínkami návštěvního řádu a je povinen se jimi řídit,“ připomíná Pantálek, který všem návštěvníkům utkání doporučuje odstavit své auto na parkovišti nákupního centra Čepkov, které je vzdáleno pět minut od stadionu.

„Vyhnete se tak případným komplikacím s umístěním svého vozidla,“ dodává Pantálek.

Předprodej vstupenek na zápas s Baníkem Ostrava

Neděle 16. září, 11:00 - 18:00 (pokladna č. 1)
Středa 19. září, 9:00 - 19:00 (pokladna č. 1)
Čtvrtek 20. září 18:00 - 20:00 (pokladna č. 1)