Trenér Bronislav Červenka dá znovu šanci všem zdravým hráčům, sestavu stejně jako o víkendu protočí, aby hráči měli podobnou minutáž, stejné herní vytížení.

Dres Zlína znovu navléknou i Tornike Akhvlediani s Kennethem Ikugarem. Na zkoušku do Zlína dorazil i Charles Chibuike.

Dvacetiletý útočník z Nigérie doteď působil pouze v rodné zemi, hrával za tým Doma United. Nyní se chce pokusit získat angažmá v Evropě.

Hrát by mohl i Španěl Gonzalez, kterého kouč ještě o víkendu šetřil. Zapojit do tréninku by se tento týden měli Černín s Natchkebiou, u ostatních hráčů bude rekonvalescence a doba léčení delší.

Skalica je po podzimu ve slovenské Niké lize devátá. Na podzim v osmnácti zápasech získala slušných jednadvacet bodů. Do všech utkání zasáhl nejen kapitán Martin Nagy, ale i útočník Daniel Smékal.

Trenér Pavol Majerník má k dispozici i hráče, kteří v minulosti působili v české nejvyšší soutěži. Jde o ex-slováckého Romana Hašu, Jána Vlaska či Jakuba Kousala.

Pikantní duel však čeká hlavně na Róberta Matejova, který ve Zlíně prožil deset let a nyní se postaví proti ševcům.

Celek ze Záhoří stejně jako náš tým v přípravě odehrál jediný duel. Vyškovu doma podlehl 0:1. Vyrovnané utkání ve 41. minutě rozhodl Sylla, který se trefil hlavou po rohu.

V základní sestavě MFK byl i řecký mladík Rafael Konios, který je v klubu na zkoušce. Poprvé skalický dres navlékl Max Thompson. Anglický útočník je novou posilou Skalice.

Naopak v klubu po podzimní části skončili Ondřej Rudzan a Chorvat Dino Špehar.