„Přestože se nám kvůli nepřízni počasí nepovedlo zahájit plánovaný adventní čas v rámci utkání se Slavií, pomyslně alespoň „zapálíme“ třetí svíci na adventním věnci posledním letošním utkáním s FC Hradec Králové, který se odehraje již zítra od patnácti hodin na domácí půdě,“ uvedla mluvčí FC Zlín Zuzana Molková.

Na první návštěvníky čeká lahodný nealkoholický punč na zahřátí, který se bude do úplného vydání zásob nalévat zdarma, k tomu budou hrát vánoční šlágry.

„Punč se bude vydávat ve stánku u turniketů u hlavní tribuny, kde bude také stát vánoční strom. Stadion bude v rámci tohoto utkání průchozí, nebude tedy problém se k němu dostat,“ říká Molková.

Fotbalisté Zlína zakončí dlouhou podzimní část domácím zápasem s Hradcem Králové.
Před Vánoci všichni na Letnou! Ševci v derniéře hostí Hradec, absence nevadí

Fanoušci se i nadále mohou zapojit do projektu „strom splněných přání“ a přinést na Letnou dárky pro pro děti, seniory nebo zvířata. „Může jít o úplné maličkosti jako jsou kniha, plyšák, krmivo, bedna s ovocem či cokoli vhodného vás napadne. Dárky zabalte do igelitové tašky a fixou popište komu je dárek směřovaný,“ nabádá Molková.

Vedení klubu se pak postará o to, aby se všechny dárky dostali na správná místa. „Pojďme udělat radost těm, kteří nemají takové štěstí, jako ostatní a dejme o Vánocích úsměv na tváři dětem z dětských domovů, seniorům z domovů a nebo i čtyřnohým osamělým chlupáčům ve zlínském útulku na Vršavě,“ vybízí Molková.

Diváci mohu ochutnat horké novinky ve vybraných stáncích občerstvení a také nakoupit dárky v mobilních fanshopech.

„Ani tentokrát nevynecháme atraktivní doprovodný program o poločase, ale také před začátkem výkopu. Pojďme si proto společně užít poslední ligový mač tohoto roku a nasát vánoční atmosféru,“ dodává Molková.

Sobotní utkání fotbalistů Zlína s Hradcem Králové začíná od patnácti hodin.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...