Oba fotbalisté to od svých spoluhráčů pořádně schytali, na hrací ploše dostali dortem přímo do obličeje. „O ničem jsem nevěděli,“ shodovali se oslavenci.

Kousek sladkého dezertu měl v obličeji také Gruzínec Vachtang Čanturišvili nebo Kamerunec Joss Didiba. Všemu přihlíželi nejen trenéři, ale i generální manažer Zdeněk Grygera, ředitel klubu Leoš Gojš či manažer sportovního vybavení Štěpán Červenka, kteří za týmem přicestovali v neděli.

„První dojmy jsou velice dobré. Počasí přeje, hřiště je skvěle připravené. Zatím je to bez problémů. Vše je perfektně zorganizované a těšíme se na zítřejší zápas,“ prohlásil Grygera.

Zdroj: Tipsport Malta Cup 2023

Bývalý reprezentant pak společně s fotbalisty zamířil do připraveného autobusu a odcestoval na hotel. Hráči po obědě dostali od trenéra Vrby volno. Ševci se tak poprvé mohli podívat po ostrově, navštívit hlavní město Valettu, zkouknout památky nebo se jenom tak projít po okolí, užít si sluníčka, jarních teplot.

Fotbalisté Zlína sehrají druhý zápas Tipsport Malta Cupu v úterý proti německému Sandhausenu. Duel na hlavním stadionu Ta' Qali začíná ve čtrnáct hodin a přímým přenosem jej vysílá ČT Sport.

Pokud předposlední tým FORTUNA:LIGY porazí účastníka druhé německé Bundesligy, zahraje si ve čtvrtek finále. V případě porážky jej čeká souboj o třetí nebo páté místo. „Pořád je to jenom příprava, ale určitě chceme uspět,“ ujišťuje trenér FC Trinity Pavel Vrba.