Letná totiž bude kvůli vládním nařízením pro všechny příznivce zavřená. Na duel 26. kola FORTUNA:LIGY, který se odehraje bez přítomnosti diváků, se dostanou pouze lidé uvedení na seznamu domácího klubu.

„Na sobotní zápas FC Fastav Zlín - FC Baník Ostrava neplatí stávající permanentky, parkovací karty, zaměstnanecké ani jiné klubové identifikační karty. Utkání bude veřejnosti uzavřeno, vstup do fotbalového areálu Letná bude možný pouze a jen podle jmenného seznamu,“ stojí v prohlášení na klubovém webu.

Vedení zlínského Fastavu žádá všechny fanoušky, aby respektovali současný omezený stav, nastavená opatření a nepokoušeli se dostat do areálu stadionu.

„Nařízení vlády a hygienická opatření jsou přísná, avšak jakmile se více rozvolní, budeme postupně uvolňovat místa právě pro vás. Všem děkujeme za pochopení,“ uvedla mluvčí klubu Zuzana Molková.

V tuto chvíli maximální možný počet osob na stadionu podle povolení vlády pokryjí všichni účastníci zápasu obou týmů. Tedy hráči, realizační týmy, média, zástupci televizí, organizátoři, ostraha a další lidé.

„Sportovní zážitek proti Baníku Ostrava s vámi bohužel na stadionu sdílet nemůžeme, ale při dalším rozvolnění maximálního počtu osob budeme hledat řešení, jak vás, naše věrné fanoušky, na tribuny dostat,“ slibuje Molková.