Ani skvělá produktivita zkušeného útočníka ale Zlínu výhru nepřinesla. Červenkův tým pouze remizoval s druholigovými Hanáky 2:2.

„Měli jsme vyhrát, naštěstí o výsledek tentokrát až tolik nešlo,“ poznamenal po konci střetnutí.

Když po hodině hry střídal, ševci ještě vedli. Skvěle rozehraný duel nakonec nedotáhli, ve druhé půli ztratili náskok i výhru.

„Škoda obdržených branek, příště musíme bránit lépe,“ ví dobře.

Vukadinovićovi konečný výsledek pokazil dojem ze svého solidního výkonu. Bývalý hráč Sparty, Jablonce, Teplic či Karviné se blýskl hlavně ve 44. minutě, kdy parádní ranou otevřel skórel.

„Každá branka vždycky potěší. Jsem rád, že jsem to takhle trefil,“ culil se.

Fotbalisté Zlína (žluté dresy) se ve čtvrtek dopoledne utkali na hřišti ve Spytihněvi s druholigovým Prostějovem.
Ševci v přípravě s Prostějovem ztratili dvoubrankový náskok, pouze remizovali

Rodák z Bělehradu byl dál při chuti. Ve druhé půli asistoval u gólu Reitera.

„Byla to hezká akce. Tom Schánělec mi prostrčil míč a já běžel z boku sám na bránu. Byl tam volný Reity i Selmir. Dával jsem do před odkrytou branku,“ popisuje.

Hrstka fanoušků uznale pokyvovala hlavou. Výkon Vukadinoviće se jim zamlouval. „Snad takto budu vypadat i v lize,“ přeje si.

Ševcům vyšla hlavně první půle, po změně stran už to z jejich strany tak dobré nebylo.

„Změnili jsme rozestavení, něco si vyzkoušeli. Celkem se nám dařilo. Moc jsme soupeře do šancí nepouštěli. Naopak sami jsme měli spoustu příležitostí, vyšla nám ale jenom jedna akce,“ líčí.

Po prostřídání už tempo Zlína opadlo. Ševci už nebyli tak kompaktní, organizovaní. Dvakrát inkasovali a nakonec byli rádi i za remízu.

Celkově ale zápas splnil účel. „Hřiště bylo super. Trávník byl taky skvěle připravený. Ve Spytihněvi je hezký areál, hrálo se mi tady dobře,“ tvrdí „Vuki“.

Volíme nejpopulárnějšího trenéra amatérské kopané v kraji.
FINÁLE! Volíme nejlepšího fotbalového trenéra. Bude to ten váš? Hlasujte!

Čtrnáctý tým FORTUNA:LIGY má za sebou hodně náročný a zajímavý týden. Kondiční trenér Michal Molek je nijak nešetřil. Naopak, v reprezentační pauze zařadil i speciální jednotku. „Bylo to zajímavé, něco ve stylu MMA. Michal ve mně probudil některé svaly, o nichž jsem ani nevěděl, že je mám,“ vtipkoval.

„Musím ho požádat, aby takový trénink zařadil do přípravy i někdy v budoucnu. Fakt mě to bavilo,“ tvrdí.

Ševci v posledních dnech hodně běhali, dokonce byli i v lese. K tomu měli potřebnou regeneraci, ve čtvrtek kromě utkání s Prostějovem absolvovali také teambuilding. „S kluky jsme byli celý den pospolu,“ těšilo Vukadinoviće.

O víkendu si však od spoluhráčů odpočine, volno stráví v zahraniční. „Mám vyhlédnuté Rakousko. Chci jet do hor, na wellness. Abych si trošku odpočinul a načerpal síly do zbytku sezony,“ dodal.