Bývalý mládežnický reprezentant ve Zbrojovce podepsal smlouvu do roku 2026. V novém klubu se bude hlásit v pondělí.

„Moc se do Brna těším, beru to jako novou výzvu, kterou jsem už potřeboval. Jsem rád, že taková šance přišla. Zbrojovku beru jako ligový klub a ambice na postup jsou další motivací. Mým prvotním cílem je rychle se aklimatizovat, dobře zapadnout a co nejvíce pomoci ke splnění cíle v podobě postupu," uvedl Hellebrand po podpisu smlouvy.

Když se člen známé fotbalové rodiny bude na startu příštího týdne hlásit v brněnské kabině, úplně neznámé prostředí to pro něj nebude. „V reprezentaci jsem se potkával s Pepou Koželuhem, znám taky Adama Kronuse a Romana Potočného, se kterým jsem se setkal ve Zlíně," prozradil.

Fotbalisté Zlínska (modro-bílé dresy) poprvé v letošní sezoně MSFL inkasovali. Hned pětkrát, od B-týmu Karviné schytali debakl 0:5.
Zlínsko schytalo debakl s B-týmem Karviné 0:5!

Jan Hellebrand je odchovancem zlínského oddílu, jinde doposud nepůsobil. Na Vršavě prošel všemi mládežnickým týmy, poslední tři sezony byl stabilním členem třetiligového béčka, zároveň nastoupil do dvanácti prvoligových střetnutí, ve kterých odehrál 125 minut.

Letos zatím naskočil do čtyř zápasů MSFL a vstřelil v nich jednu branku. Další starty tedy bude přidávat v Brně.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...