„Velmi nás těší, že můžeme v našem klubu přivítat tak silné jméno na českém trnu, kterým Tipsport bezesporu je. Věříme, že toto spojení bude ku prospěchu obou stran a přinese jak klubu, tak fanouškům úspěšné sezony. Fakt, že s vámi chce tak stabilní společnost spolupracovat, je potěšující," vyjádřil se k nové spolupráci vicepresident klubu Zdeněk Grygera.

K podpisu titulárního partnera promluvil ředitel zlínského klubu Leoš Gojš. „Jsme velmi rádi, že se nám podařila dotáhnout jednání do úspěšného konce. Je to pro nás důležitý krok v otázce další stabilizace klubu. Ono totiž vždy, když něco skončí, něco nového začíná, a tak po ukončení spolupráce s FASTAV development dochází ke spolupráci s velmi kvalitním spoluhráčem, významnou a stabilní českou společností, TRINITY BANK a. s. Tento moment dodává všem v klubu i mimo něj impuls a motivaci do dalších sezon,“ těší Gojše.

Generální manažer fotbalistů FC Fastav Zlín Zdeněk Grygera.
Conde míří do zahraničí! Fotbalový Zlín bude mít nový název. Jaký?

Jak by mělo vypadat propojení nového generálního a titulárního partnera?„Společnost Tipsport bude nosit titul generálního partnera FC TRINITY Zlín a zároveň bude logo Tipsportu umístěno na dresech hráčů A-týmu, a to na přední straně společně s logem společnosti Climax. Stane se tak minimálně v dalších třech nadcházejících ročnících,“ uvedl klub na oficiálním webu.

Společnost Fastav z pozice titulárního partnera opustila zlínský fotbalový klub po dlouhých deseti letech.