Chceme se omluvit fanouškům. Bylo to hrozné, říká Bačo.

Fotbalistům Zlína to proti Mladé Boleslavi před domácím publikem vůbec nejde.

22.10.2017

Po prvním inkasovaném gólu přišel totální zkrat, nechápe Holzer

REDAKCE/ Byl jediný z obranné čtveřice, kterého náročný kouč Páník po nedělním zápase s Mladou Boleslaví nehaněl, přesto nemohl krajní zlínský bek Daniel Holzer po nedělním zápase s Mladou Boleslaví spokojený. Ševci proti Středočechům totálně vyhořeli, na Letné padli 1:5 a přišli o letošní domácí neporazitelnost.

22.10.2017

Ševci inkasovali tři góly za sedm minut. S Mladou Boleslaví prohráli 1:5

Tak tohle se vážně nepovedlo. Zlínští fotbalisté přišli s Mladou Boleslaví o letošní domácí neporazitelnost. Ševci sice po trefě Nigerijce Ekpaie rychle vedli, ale absolutně nezvládli pasáž hry od 25. do 32. minuty, ve které inkasovali tři branky a nakonec v 11. kole HET ligy se Středočechy prohráli 1:5.

22.10.2017

Fotbalisté Slavičína natáhli sérii úspěchů na osm zápasů

Po třech remízách opět poznali pocit vítězství. A je o to sladší, že ve 12. kole divize D fotbalisté Slavičína porazili přímého rivala v boji o medailové příčky.

20.10.2017

Baroš mě fauloval při každé standardce, říká stoper Gajić

V české nejvyšší fotbalové soutěži odehrál téměř padesát zápasů, na první gól ale stále čeká. Srbský stoper Zoran Gajić v HET lize neskóroval v dresu Bohemians 1905 ani Zlína.

20.10.2017

Zlámala mlha nepřekvapila. Olomouc není na kopci, tohle tady bývá, smál se

Mohl zažít ostřejší premiéru? Těžko! Když pomineme utkání MOL Cupu v Písku, ostrý debut si brankář Zdeněk Zlámal v dresu Zlína připsal až ve čtvrtečním utkání Evropské ligy proti Kodani. A jako jediného přímého aktéra utkání jej nepřekvapila ani hustá mlha, kvůli které se zápas málem nedohrál.

20.10.2017

Mlha? Neviděl jsem na brankáře Kodaně, přiznává Jiráček

Má zkušenosti z německé bundesligy. V roce 2012 se zúčastnil mistrovství Evropy, s Plzní a Spartou zase absolvoval několik těžkých pohárových bitev. V podobných podmínkách, jaké panovaly ve čtvrtek večer v Olomouci, ale zlínský záložník Petr Jiráček nikdy předtím nehrál.

20.10.2017

Janíček se s Kvistem shodl: Utkání jsme chtěli za každou cenu dohrát!

ROZHOVOR/ - Poprvé nastoupil v základní skupině Evropské ligy od první minuty a hned vedl ševce jako kapitán. I když se bojovník Tomáš Janíček objevil v sestavě Fastavu na netypickém místě defenzivního záložníka, dařilo se mu rozbíjet dánské útoky a narušovat hru soupeře.

20.10.2017

Páník: Kluci si zaslouží pochvalu, ne poznámku! Kdo dvakrát vyhraje, postoupí

Po mlhou poznamenaném utkání se v něm mísily různé pocity. Lehké zklamání, stejně jako radost z nejlepšího výkonu či prvního gólu v Evropské lize. Trenér prvoligových fotbalistů Zlína Bohumil Páník byl po čtvrtečním duelu v Olomouci s Kodaní (1:1) na své svěřence hrdý.

19.10.2017

FOTOGALERIE / Čtvrteční fotbalový zápas evropské ligy mezi Zlínem a Kodaní v Olomouci se neobešel bez problémů.

19.10.2017

První gól, druhý bod. Ševci v mlze remizovali s Kodaní

Vstřelili premiérový gól v Evropské lize, první výhry v prestižní soutěži se ale znovu nedočkali. Přesto fotbalisté Zlína nemusejí smutnit. Ševci ve 3. kole skupiny F remizovali s dánskou Kodaní 1:1 a dál živí šanci na postup.

19.10.2017

Tým víc než hvězdy. Dánský mistr spoléhá na Čecha i Slováky

Mladí Dánové jezdí do České republiky na zimní prázdniny za levným ubytováním, zábavou a především alkoholem, fotbalisté Kodaně si podobné radovánky musejí na Moravě odpustit.

18.10.2017

Kodaň převyšuje soupeře v držení míče i v počtu střel, upozorňuje Páník

S moldavským Tiraspolem hráli v evropské premiéře bez branek, v Moskvě proti Lokomotivu jednoznačně prohráli a teď přichází na řadu třetí silný soupeř a další náročná zkouška z vysoké školy fotbalu.

18.10.2017

Lüftner, český stoper ve službách Kodaně: Z dvojzápasu potřebujeme šest bodů

V posledním ligovém utkání udělal hrubku, po které byl střídán už v poločase. „Bylo to z výkonnostního důvodu, nedařilo se mi,“ přiznal sympaticky český stoper Michael Lüftner ve službách dánské Kodaně.

18.10.2017

Spoluhráči z Kodaně po losu nevěděli, kde Zlín leží, tvrdí Greguš

Když Fastav nalosovali do základní skupiny Evropské ligy ke Kodani, fotbalisté dánského mistra vůbec netušili, s kým mají tu čest. Český stoper Michael Lüftner společně se slovenským záložníkem Jánem Gregušem a jeho krajanem Denisem Vavrem museli svým spoluhráčům vysvětlovat, kde Zlín leží a jakou ligu vůbec hraje.

17.10.2017

Na Kodaň zdarma. Fastav pro fanoušky znovu vypraví speciální vlak

Žádné starosti s cestou ani parkováním, fanoušci zlínských fotbalistů mohou na čtvrteční utkání základní skupiny Evropské ligy znovu vlakem. Vedení Fastavu stejně jako při úvodním zápase s Tiraspolem vypraví do Olomouce speciální soupravu, která bude po předložení vstupenky na duel s Kodaní zcela zdarma.

17.10.2017

OP: Vedoucí Luhačovice prohrály ve šlágru na penalty

Šlágr nejlepších týmů zlínského okresního přeboru rozhodly až penalty. Souboj vedoucí luhačovické rezervy s Kostelcem skončil po devadesáti minutách 1:1, body navíc braly po vyhraných pokutových kolech hosté.

17.10.2017

Podruhé jste soutěžili o lístky na EL Fastav - Kodaň

17.10.2017

I. A třída: Fryšták se dočkal premiérové výhry za tři body

Až v 11. kole se fotbalisté Fryštáku dočkali premiérové plnohodnotné výhry v I. A třídě, když v domácím prostředí zametli s Buchlovicemi. V čele skupin dál zůstávají Nevšová a Skaštice.

17.10.2017

Krajský přebor: Šlágr kola obratem ovládly Luhačovice

Šlágr 11. kola fotbalového krajského přeboru ovládly Luhačovice, které doma dokázaly otočit duel s Velkými Karlovicemi. V čele ovšem dál zůstává opět vítězný Provodov, jehož náskok narostl již na devět bodů.

16.10.2017

Tři body jsme si zasloužili víc než Slavičín, tvrdí gólman Cúcik

V derby se Slavičínem si připsal několik těžkých zákroků, hlavně na začátku druhého poločasu brumovské mužstvo podržel.

16.10.2017

Soutěžili jste o lístky na EL Fastav - Kodaň

SOUTĚŽ BYLA UKONČENA / Soutěžte o 2 lístky na sezení (kat. 3) na fotbalové utkání Evropské ligy Fastav Zlín – FC Kodaň, které se odehraje 19. října od 21.05 hodin na Andrově stadionu v Olomouci.

16.10.2017

Startuje soutěž Chance být hvězdou. Točte a posílejte videa

Parádičky, skvostné góly. Bláznivý maskot, hluční fanoušci (a sličné fanynky). To všechno přináší fotbal. A právě dnes startuje soutěž, jež určí, kde najdete ty nejzajímavější borce.

15.10.2017

Divizní fotbalisté Strání počtvrté v řadě padli

Čtvrtou porážku v řadě, navíc nejtěsnější, tráví v divizním Strání. Svěřenci Zdeňka Šebesty v 11. kole padli v Havlíčkově Brodu, kde kvůli dvěma slepeným gólům Polcara před první přestávkou rychle prohrávali.

15.10.2017

Hulín zvítězil v Mohelnici a posunul se na deváté místo

Pouze fotbalisté Hulína dokázali ze čtyř regionálních zástupců v MSFL zabodovat. Z Mohelnice na blátivém terénu vydřeli výhru 3:1, poté co ještě na vedoucí gól Kostky domácí reagovali vyrovnávací trefou Svobody. Ovšem v 62. minutě nejprve Motal a o šest minut později Ondřejka rozhodli.

15.10.2017

Stoper Slavičína Tomáš Švach v derby splnit gólový limit

Patří mezi sváteční střelce. Defenzivní borce, kteří brankám především zabraňují. V derby v Brumově ale zkušený stoper Slavičína Tomáš Švach ukázal, že umí také přesně zakončit. Právě hlavička třiatřicetiletého zadáka po standardní situaci rozhodla o tom, že valašské El Clásico skončilo nerozhodně 1:1.