PELHŘIMOV – SLAVIČÍN 0:1 (0:1)

Valaši začali od první minuty aktivně a drželi soupeře pod tlakem. „Z naší převahy vyplynuly šance, které se nám ale nedařilo proměnit. Navíc rozbili nos Tomáši Švachovi a deset minut jsme hráli jen v deseti. S jeho návratem jsme udeřili po akci Školníka s Goňou, kdy byl na konci přesný Kříž," radoval se Otépka. „I po změně stran jsme dominovali, další šance zahodili Bartoš, Kříž a Matůš. O výhru jsme se tak museli obávat do konce," přiznal trenér Slavičína, který opět při absenci trojice hráčů základu dal šanci mladým odchovancům. „Jsme moc rád, že to všichni zvládli. Mladí jsou příslibem," pochvaluje si Otépka.

Týmu na hřišti soupeře pomohla i nečekaná fanouškovská podpora okolo přátel ze školy Elšíka. „Jeho bývalí spolužáci z Brna, asi dvacítka, byla hodně slyšet. Už při rozcvičování dokázali ocenit skandováním každý jeho gól," smál se kouč.

Branky: 34. Kříž. Rozhodčí: Jahoda, 120 diváků. Slavičín: Jelínek – Kalus (78. Velecký), T. Švach, Elšík, Mezírka – Goňa (70. Kalík), Školník, Horáček, Bartoš (90. Ondrůš) – Matůš, Kříž.