Pohyboval se ale téměř po celém hřišti. Bosňan si sbíhal pro míče do stran i hloubky, takže většina zlínských akcí šla právě přes něj. „Nebyl jsem klasický útočník, ale v určitých fázích jsem se dostával i na hrot. V tomto to bylo dobré,“ prohlásil Mehanović.
Byl to právě rodák ze Srebrenice, kdo nejvíce zaměstnával defenzivu Šeriffu a brankáře Mikuliće. V 66. minutě byl Bosňan blízko vyrovnání, ale rána z trestného kopu olízla břevno. „Gólu chybělo málo,“ ví.

Jelikož čtyřiadvacetiletý fotbalista neuspěl ani v ostatních případech, vyšli ševci v Tiraspolu bez gólu i bodu. „Ze zápasu mám dobrý pocit. Předvedli jsme tady slušný výkon, kombinačně jsme hráli dobře. Asi to byl náš nejlepší venkovní zápas v Evropské lize,“ přemítá Mehanović. „Minimálně remízu jsme si zasloužili,“ přidává.

Po těsné porážce 0:3 ševci vědí, že končí v základní skupině. Závěrečný duel s Lokomotivem Moskva v Olomouci už na celkovém pořadí nic nezmění. „Chceme předvést dobrý výkon a potěšit naše fanoušky výhrou nebo alespoň remízou,“ dodává Mehanović.