Jenže Vukadina Vukadinoviče vychytal v 70. minutě brankář Mikulič. „Šanci chyběl gól,“ glosoval 26letý záložník výrazný moment zápasu. „V prvních chvíli jsem se ještě díval, jestli mi někdo nenabíhá, že bych mu přihrál před prázdnou bránu. Ale nikdo tam nebyl. Tak jsem vystřelil a gólman to chytil. Byla to stoprocentní šance, mrzí mě to,“ dodal.

Získali jste v premiéře bod, berete jej?
Musí se počítat, protože soupeř byl výborný. Prvních patnáct minut jsme se hledali, hra byla o stupeň rychlejší než v naší lize. Párkrát nás podržel gólman, my jsme měli náznaky šancí, které jsme nedotáhli do konce.

Museli jste se v úvodu společně uklidňovat na hřišti?
Určitě, Petr Jiráček na nás pořád mluvil, protože je zkušený. Trenér (Páník) to samé. Fotbal byl daleko rychlejší než v lize a když jsme soupeře pustili ke hře, běhali jsme bez balonu a byli pořád pod tlakem. Takto nesmíme hrát, nesmíme se bát hrát dopředu.

Ve druhé půli už to bylo lepší?
Do hry jsme se dostali po prvních patnácti minutách v prvním poločase. Zjistili jsme, že se se soupeřem dá hrát a měli jsme i možnosti. Brejky jsme ovšem nedotáhli do konce, což je škoda.