„Nebyl to jednoduchý zápas. Sokolov bránil, my jsme do něj bušili a oni vyráželi do brejků. Jeden z nich proměnili a my jsme se až do přestávky nedokázali vrátit zpět do utkání," přiznal Kořínek.

„V kabině jsme si ale řekli, že musíme přidat, začít víc běhat a nakonec to vyšlo," pokračoval gólman, který své spoluhráče nastartoval krátce po změně stran výtečným zákrokem proti Čadově tutovce.

„Zničehonic nám tam vyplul volný hráč, já jsem jeho střelu chytil a snažil se hned rozehrát. Vepředu z toho byla nějaká trma vrma, po ní přišlo vyrovnání, takže z tohoto pohledu to asi klíčové bylo," souhlasil rodák z Vlkoše.

Další stěžejní okamžik pak přinesla chyba jeho protějšku při vítězné brance ševců. „Podobný gól jsem dostal kdysi v žácích. Rozhodně mu to nepřeji a nechtěl bych být v jeho kůži, ale fotbal je takový," odtušil Kořínek, jehož chvíle naopak přišly v úplném závěru.

„Dalo se čekat, že začnou v závěru nakopávat, nějaké závary tam byly, já jsem však konečně také něco chytil a vyhrálo se," doplnil.