„Pevně věřím, že tři čistá konta nejsou náhodou, třebaže velký dík patří výborné obraně," vzkázal spoluhráčům 23letý gólman Pavel Jelínek, odchovanec zlínské kopané, který na Valašsku působí již druhou sezonu. „Loni, stejně jako na startu nové sezony mě přibrzdilo zranění. Naštěstí to poslední kolene z poháru s Valmezem nebylo vážné a po měsíci jsem se dostal zpět do kondice a formy," těší Jelínka, který si vyzkoušel fotbal i v třetiligové Kroměříži nebo druholigovém Vyšehradu.

Jste tedy nyní jedničkou Slavičína?

Tak to u nás takto nastaveno není, s Vypušťákem se více méně střídáme. Pokud se týmu daří, není důvod cokoliv zásadně měnit. A naše defenziva šlape jako hodinky, všichni hrají obětavě, padají do střel. Ve třech duelech jsem snad řešil jen dvě šance, co stály za řeč. Ne že bych se v bráně nudil, ale věřím, že ještě něco ze svého umění ukážu

Jste velký fanoušek Liverpoolu. Proč tento tým?

To tak přišlo samo. Měl jsem rád Gerrarda, sledoval jsem tažení Šmicera, jeho vítězství v Lize mistrů. A časem se můj zájem stupňoval tak daleko, že už jsem v tomto směru fanatik. I přítelkyni jsem naučil mít rád Liverpool, společně sledujeme jejich zápasy, sestřihy kol a než jdeme spát, zpíváme si jejich hymnu. (smích)

Komu fandíte v Česku?

Zde samozřejmě Zlínu…

Celý rozhovor čtěte v ÚTERNÍM TIŠTĚNÉM vydání Zlínského deníku.