VELKÉ PAVLOVICE – BŘEZŮVKY 3:3 (2:2)

Březůvky se na půdě pátého družstva soutěže postaraly o největší překvapení kola. Hostující tým dokonce v zápase vedl 1:0 a 2:1. Ve 63. minutě ale prohrával 2:3, aby vyrovnání zařídila čtvrt hodiny před koncem úspěšnou dorážkou Martina Mozgová. „Ve vyrovnaném duelu jsme mohli i vyhrát, nicméně s remízou s jedním z aspirantů na postup jsme spokojení. Byli jsme bojovnějším celkem, Velké Pavlovice byly zase pohyblivější,“ uznal asistent trenéra Březůvek Miroslav Kubját.

Branky Březůvek: Kadlecová, Janesková, Martina Mozgová. Březůvky: Světlana Mozgová – Müllerová, Adéla Zábojníková, Bartíková, Kiliková, Janesková, Marcela Černošková ml., Marcela Černošková st., Gabriela Skočovská, Kadlecová, Aneta Skočovská. Střídaly: Vyoralová, Martina Mozgová, Monika Zábojníková.

PODIVÍN – BRUMOV 0:9 (0:6)

Valašky v jednoznačné partii bez problémů potvrdily roli jasného favorita. Brumov praktikoval od první minuty útočný fotbal okořeněný pohlednými akcemi a také se mu dařilo v koncovce. „Celý zápas jsme odehráli na polovině soupeřek. Dařila se nám kombinace, střelba a družstvo Podivína jsme překonávali zejména rychlostí,“ prozradil vůdce hostující lavičky Robin Sochora.

Branky Brumova: Sochorová 4, Poláchová 2, Šulcová, Škrabolová, Trčková. Brumov: Florešová – Krahulová, Ptáčková, Trčálková, Lysáková, Šulcová, Škrabolová, Filáková, Sochorová, Poláchová, Trčková. Střídaly: Machů, Trochtová, Sovadinová.

SK LOUČKA – BUKOVANY 1:5 (0:1)

Loučka se proti osmému kolektivu tabulky dlouho držela. Jihomoravanky však chytře bránily a v ofenzivě využívaly každou příležitost k ohrožení domácí branky. Valaškám se ve druhé půli podařilo proměněnou penaltou Drgové ještě snížit stav na 1:3, ale závěr zápasu opět s přehledem režírovaly Bukovany. „Na těžkém terénu jsme většinu branek inkasovali z brejkových akcí,“ informoval domácí lodivod Pavel Domorád.

Branka Loučky: Drgová. SK Loučka: Drgová – Bělašková, Susedíková, Fojtíková, Sívková, Fibichová, Habancová, Buriánková, Pavlína Manová, Čechová, Lamačová.

HOVORANY – BŘEZNICE 3:0 (2:0)

Březnice podala snaživý výkon, ovšem Hovorany byly v útoku produktivnějším družstvem. Domácí celek vsítil v prvním poločase dvě branky, ve druhé půli už se Jihomoravanky soustředily na udržení příznivého výsledku. „V zápase nám citelně chyběla tvůrkyně hry Vaculíková. Bez jejích fotbalových nápadů jsme se jen těžko prosazovaly přes dobře organizovanou defenzivu domácích. Deset minut před koncem navíc dostala červenou kartu Danišová,“ hodnotila zápas zklamaná obránkyně Březnice Eva Smolková.

Březnice: Malotová – Smolková, Pokorná, Michaela Molová, Jana Molová, Kozmíková, Huťková, Bukovjanová, Vavrušová, Viternová, Cibiková. Střídaly: Danišová, Kubíčková.

Další výsledek: Mutěnice – Vlkoš 2:1.

1. Nezdenice 9 7 2 0 33:3 23
2. Brumov 8 6 2 0 29:3 20
3. Mutěnice 9 4 3 2 13:13 15
4. Hovorany 7 4 2 1 20:7 14
5. Vlkoš 9 4 2 3 19:7 14
6. V. Pavlovice 8 4 1 3 23:14 13