Broďané zkolabovali v závěru

Uherský Brod - Za ztrátu považují divizní fotbalisté Uherského Brodu sobotní remízu s Blanskem, neboť nováček nezvládl závěr domácího duelu.

31.8.2009

Ilustrační foto.Foto: DENÍK/archiv

UHERSKÝ BROD - BLANSKO 3:3 (3:1)

Broďané doma chtěli výhrou potvrdit cenný bod ze Šardic a začali výborně. V 16. minutě vedli už o dvě branky. Nejprve zatočil rohový kop přímo do branky Daněk, vzápětí krásné vysunutí od Slintáka zužitkoval Lukeš. Pak se dostali ke slovu i hosté, když po centru hlavou snížil jejich kanonýr Traxl. Takřka hned po rozehrávce se ale trefil Ligas a domácí měli opět k dispozici dvoubrankový náskok.

Ten mohl ještě do přestávky navýšit Slinták, po samostatném úniku ale pálil vedle. Hodně mrzet musely domácí i další dvě nevyužité tutovky Lukeše, který ve druhém poločase z vyložených pozic mířil jen na brankáře. Domácí pak totiž vůbec nezvládli závěr zápasu a hosté si odvezli bod. Sehnal totiž dvakrát potrestal nedůslednost uherskobrodské obrany a vyrovnal na konečných 3:3. „Je to opravdu velká smůla,“ smutnil po utkání domácí trenér Zdeněk Šebesta.

„Věděli jsme, že je soupeř silný dopředu, zároveň má ale problémy v defenzivě. To se potvrdilo, způsob, jakým nás pouštěli do samostatných úniků, se nevidí ani v nižších soutěžích. Bohužel jsme si to v závěru pokazili. Doufám, že reparát složíme hned ve středu, kdy doma hostíme Konice,“ doplnil brodský kouč.

Uh. Brod: Ondrůšek - L. Ligas (80. Josefík), P. Ligas, Vrága, Hroch - Drápala (70. Kukuča), Horňák, Daněk, M. David - Lukeš, Slinták (90. Vögl). Trenér: Z. Šebesta.

(ms)

31.8.2009 VSTUP DO DISKUSE

Co říkáte na výsledky voleb? Hlasujte

Zleva: z volebních štábů ANO 2011 a SPD.
43

Na Zlínsku zvítězilo ANO, druhé SPD a třetí KDU-ČSL

ODS zapíjela poslanecký mandát Stanislava Blahy šampaňským

FOTOGALERIE / Nejprve vládla poklidná atmosféra v přítmí projektoru, který na zeď uherskohradišťské komunitní kavárny Cafe 21 vysílal první čísla volebních výsledků.

Kašík: Na kandidátce jsem zakroužkoval lidi ze Zlína, vždycky jsem byl srdcař

FOTOGALERIE / K volbám zas tak často prý nechodí, vlastně dnes je to podle něj asi podruhé. "Ale chtěl jsem zvolit ty, kteří jsou podle mne důležití," uvedl v sobotu krátce po 13. hodině strážce hokejové svatyně zlínských beranů - brankář Libor Kašík.

Další obrat nestačil. Zlín má z Pardubic bod

2:0, 2:3, 4:3. Ze zápasu zvratů si hokejisté Aukro Berani Zlín uloupli aspoň bod z pardubického perníkového srdce. Ševci nakonec prohráli 3:4 v prodloužení, přestože během pěti minut na přelomu první a druhé třetiny otočili vývoj zápasu z 0:2 na 3:2 dvěma trefami Honejska a Popelky. Žlutomodří ale vedení ztratili a v prodloužení přesilovku čtyři na tři využil francouzský útočník Treille, který pro Zlín připravil třetí porážku v řadě.

Fryšara nevěděl, jak slavit gól. Úžasná euforie, zářil

Ani jsem nevěděl, jak mám slavit. Prostě jsem zvedl ruce a díval se okolo,“ vykládal Štěpán Fryšara, 19letý útočník hokejistů Aukro Berani Zlín, který v nedělním zápase s Plzní svou premiérovou trefou stáhl náskok na 3:4 a zařídil parádní infarktovou koncovkou bod za porážku 4:5 po samostatných nájezdech.