Brumov musí změnit přístup

Brumov – Zpět na zem! Vítězná euforie divizních fotbalistů Brumova z Orlové se vypařila jako pára nad hrncem. Po tragickém výkonu Elserema si dosud poslední Mohelnice odvezla všechny body.

13.9.2010 10

Ilustrační foto.Foto: Dušan Blanár

BRUMOV – MOHELNICE 0:2 (0:1)

Svěřenci trenéra Mičegy velmi usnadnili protivníkovi cestu za třemi body. Pět minut před koncem první půle se prosadil mohelnický Chudáček. „Po vítězství v Orlové jsme se uspokojili. Podali jsme velmi špatný výkon, nevytvořili jsme si prakticky žádné šance. Je to pro diváky i vedení velké zklamání,“ zlobil se vedoucí mužstva Miroslav Beňo.

Po změně stran přišlo drobné zlepšení, k vyrovnání ale nevedlo. Naopak v 78. minutě pojistil Mohelnici výhru Masopust. „V Orlové jsme se rvali o každý míč, nyní bojoval pouze soupeř. Umožnili jsme jim odvézt body sami. Přitom byli k poražení, ovšem s jiným přístupem. Hráči si musí nejprve uvědomit, že základ je bojovnost,“ soptil Beňo.

Alespoň částečně napravit pošramocenou pověst si Brumov může v sobotu v Petrovicích, kde jej však nečeká vůbec nic jednoduchého. „Zatím vypadají slušně. Mužstvo mají dobře poskládané. Ale záleží i na nás, jaký předvedeme výkon, který je vždy o překvapení,“ kroutil hlavou vedoucí mužstva.

Brumov: Vypušťák – Kiačik, Smolka, Sucháček, Naňák – Bartozel, Beňo, Školník, Řehák – Gábor (46. M. Šindler), Zubo. Trenér: Mičega.

Autor: Daniel Ostrčilík

13.9.2010 VSTUP DO DISKUSE 10

Co říkáte na výsledky voleb? Hlasujte

Zleva: z volebních štábů ANO 2011 a SPD.
43

Na Zlínsku zvítězilo ANO, druhé SPD a třetí KDU-ČSL

ODS zapíjela poslanecký mandát Stanislava Blahy šampaňským

FOTOGALERIE / Nejprve vládla poklidná atmosféra v přítmí projektoru, který na zeď uherskohradišťské komunitní kavárny Cafe 21 vysílal první čísla volebních výsledků.

Kašík: Na kandidátce jsem zakroužkoval lidi ze Zlína, vždycky jsem byl srdcař

FOTOGALERIE / K volbám zas tak často prý nechodí, vlastně dnes je to podle něj asi podruhé. "Ale chtěl jsem zvolit ty, kteří jsou podle mne důležití," uvedl v sobotu krátce po 13. hodině strážce hokejové svatyně zlínských beranů - brankář Libor Kašík.

Další obrat nestačil. Zlín má z Pardubic bod

2:0, 2:3, 4:3. Ze zápasu zvratů si hokejisté Aukro Berani Zlín uloupli aspoň bod z pardubického perníkového srdce. Ševci nakonec prohráli 3:4 v prodloužení, přestože během pěti minut na přelomu první a druhé třetiny otočili vývoj zápasu z 0:2 na 3:2 dvěma trefami Honejska a Popelky. Žlutomodří ale vedení ztratili a v prodloužení přesilovku čtyři na tři využil francouzský útočník Treille, který pro Zlín připravil třetí porážku v řadě.

Fryšara nevěděl, jak slavit gól. Úžasná euforie, zářil

Ani jsem nevěděl, jak mám slavit. Prostě jsem zvedl ruce a díval se okolo,“ vykládal Štěpán Fryšara, 19letý útočník hokejistů Aukro Berani Zlín, který v nedělním zápase s Plzní svou premiérovou trefou stáhl náskok na 3:4 a zařídil parádní infarktovou koncovkou bod za porážku 4:5 po samostatných nájezdech.