Brumov nepřetlačil Bíteš

Velká Bíteš – Drsná bitka, gólová přestřelka a velké drama se odehrálo ve Velké Bíteši v rámci 10. kola krajské hokejové ligy. Brumov nakonec po boji padl.

18.11.2010 2

Ilustrační foto - hokejFoto: Miloš Šálek

Nováček z Brumova se ve druhé třetině dokonce ujal vedení 4:3, ovšem domácí dvěma góly během minuty opět vývoj otočili na svou stranu. „Když jsme se dostali do vedení, uspokojili jsme se. Nezvládli jsme to, proto jsem hodně zklamaný. Na pět vstřelených gólů bychom měli vyhrávat,“ uvědomuje si hlavní kouč Josef Zavadil. „Navíc se nám v závěru zranil Mokrejš, tím se nám sestava rozbila a Bíteš již zkušeně dovedla duel do vítězného konce,“ krčil bezradně rameny.

Ani ve vzájemné potyčce si nic nedarovali domácí Mlčka s brumovským Hlatkým. „Bylo to na férovku. Rozhodčí nepískali zázračně, vyloučení Luži na deset minut bylo naprosto zbytečné. Jinak mi nepřišlo, že by to bylo vyhecované víc než obvykle,“ přiznal Zavadil.

VELKÁ BÍTEŠ – HC BRUMOV 6:5 (3:2,2:2,1:1)

Branky a nahrávky: 8. Zábojník (Pospíšil), 10. Pospíšil (Loužek), 16. Patrčka (Šklák), 34. Šedý (Touška, Zvolánek), 35. Patrčka (Šklák), 46. Rozmahel (Košecký) – 9. Novák (Baroň), 19. Hlatký (Novák), 26. Novák (Mokrejš, Gergela), 28. Gajdošík (Peterka,Vaněk), 41. Gergela (Machala, Březík). Rozhodčí: Holub – Čech, Kučera. Vyloučení: 8:8, navíc Mlčka (VB) 5+OK, Luža (BB) 10 min. OT, Hlatký (BB) 5+OK. Diváci: 55.

Brumov: Valigura, Juříček – Luža, Bahula, Hlatký, Březík, Dalecký, Mokrejš, Novák, Gegela, Lukáš, Peterka, Vaněk, Baroň, Gajdošík, Pavlík, Machala. Trenér: Zavadil.

Autor: Daniel Ostrčilík

18.11.2010 VSTUP DO DISKUSE 2

Co říkáte na výsledky voleb? Hlasujte

Antonín Seďa

Po patnácti letech končí v Poslanecké sněmovně Antonín Seďa

V českých volbách prohrála celá země, zní ze zahraničí

České parlamentní volby zaznamenala mnohá světová média. Přinášíme vám výběr z jejich ohlasů.

Na Zlínsku zvítězilo ANO, druhá SPD a třetí KDU-ČSL

ANKETA / VIDEA / FOTOGALERIE/ PŘÍMÝ VSTUP DO VOLEBNÍCH VÝSLEDKŮ / Voliči našeho regionu si vybrali do čela hnutí ANO 2011, které získalo v kraji 28,76 % hlasů. Druhá skončila SPD Tomio Okamury (12,90 %), následovaná KDU-ČSL(11,41 %).

ODS zapíjela poslanecký mandát Stanislava Blahy šampaňským

VIDEO / FOTOGALERIE / Nejprve vládla poklidná atmosféra v přítmí projektoru, který na zeď uherskohradišťské komunitní kavárny Cafe 21 vysílal první čísla volebních výsledků.

Kašík: Na kandidátce jsem zakroužkoval lidi ze Zlína, vždycky jsem byl srdcař

FOTOGALERIE / K volbám zas tak často prý nechodí, vlastně dnes je to podle něj asi podruhé. "Ale chtěl jsem zvolit ty, kteří jsou podle mne důležití," uvedl v sobotu krátce po 13. hodině strážce hokejové svatyně zlínských beranů - brankář Libor Kašík.