VAL. MEZIŘÍČÍ – BRUMOV 5:3 (4:1)

Brumov odehrál svůj typický podzimní zápas. Hostující kolektiv od začátku utkání nešetřil aktivitou, ovšem góly zejména v prvním poločase střílelo Valašské Meziříčí. První brankový úspěch brumovského celku zařídila až za stavu 3:0 Lysáková.

Po změně stran hosté již tradičně ještě zlepšili svůj herní projev a odměnou jim bylo alespoň zmírnění jejich porážky. Gól na 4:2 vsítila Škrabolová a dvanáct minut před koncem střetnutí podtrhla výsledek třetím gólem Brumova Sochorová. „Domácí tým byl v koncovce produktivní. Valašskému Meziříčí se také dařilo proměňovat standardní situace, z nichž jsme inkasovaly tři branky. Nám chyběla větší vůle porvat se s fotbalovým osudem v této partii, navíc se nám tentokrát příliš nedařila kombinace,“ přiznala autorka třetí brankové trefy Brumova v zápase Eva Sochorová.

Branky Brumova: Lysáková, Škrabolová, Sochorová. Brumov: Florešová – Miklasová, Plášková, Krahulová, Filáková, Barcuchová, Lysáková, Škrabolová, Sochorová, Olejníková, Poláchová. Střídaly: Susedíková, Koutná, Trochtová, Častulíková.