„Občas má člověk potřebu něco změnit a přesně to je můj momentální případ, chci změnu," reagoval 24letý Bartozel na klubovém webu Brumova.

Bartozel patřil v posledních letech ke střelcům tradičního divizního týmu, ovšem na podzim vstřelil jen dvě branky a dokonce vypadl i ze základní sestavy. „Byl to špatný podzim, necítil jsem se zrovna ve své kůži, i proto jsem se rozhodl pro změnu," reagovala posila Valašského Meziříčí.

Odchovanec Brumova je tak po nejlepším podzimním střelci Marianu Kovářovi a Ondřeji Sucháčkovi již třetí výrazná ztráta třináctého týmu divize D v boji o divizní existenci.

Navíc ani posily se do týmu Martina Koláře zrovna nehrnou.

„Byli opětovně osloveni hráči, o které jsme se zajímali již v létě, i někteří noví, ale ani nyní tito kluci i přes prvotní příslib nakonec do Brumova jít nechtějí. Bohužel jenom hrát dneska divizi již není pro hráče lákadlem a je plno ambicióznějších klubů hrajících nižší soutěže, které jsou schopny udržet hráče v těchto třídách za pomoci finanční motivace. Navíc tam nemusí hráči tolik makat a cestovat, jako je tomu třeba právě v divizi," vysvětluje asistent trenéra Koláře Ivan Pecha, kteří ze staronových tváří mohou počítat s Aloisem Fojtíkem, který již nasbíral divizní starty za Slavičín a v krajském přeboru za Vsetín a Vizovice.

Brumov zároveň jedná s nejmenovaným stoperem jako náhradou za Sucháčka, který neodolal pracovní nabídce z Německa.

„Samozřejmě budeme oslovovat i další případné posily. Ovšem vše je otázka chtění samotného hráče a finančních možností klubu," vysvětluje Pecha, že Brumov nemá na rozhazování.