Brumov předvedl reklamu na fotbal

Brumov – Žádné taktické šachy ani tíha nutnosti zvítězit nesvazovaly divizním fotbalistům Brumova nohy. Možná i proto na závěr ukázali fanouškům své umění. Uvolněně hrající Elseremo i zásluhou Orlové předvedlo reklamu na fotbal.

20.6.2011

Ilustrační fotoFoto: DENÍK/Luděk Ovesný

„Odehráli jsme jeden z nejlepších zápasů v sezoně. Možná i proto, že už o nic nešlo. Oba týmy přesto chtěly vyhrát a Orlová potvrdila, že je právem nejlepším týmem jara. Hrál se fotbal nahoru dolů se spoustou zakončení. Diváci se nenudili ani minutu,“ pochvaloval si vedoucí domácího týmu Miroslav Beňo.

V 8. minutě otevřeli domácí po spolupráci dvou ze čtyř brumovských reprezentantů nominovaných na mistrovství Evropy v portugalské Braze skóre. Po rohu Naňáka byl ve skrumáži nejdůraznější Beňo. O pět minut později nejmladší hráč na hřišti 17letý Strnad opět dorazil míč do prázdné branky – 2:0. „Hosté ale mohli klidně vyrovnat ještě do poločasu. Nastřelili tyč a před přestávkou i břevno,“ uznal Beňo.

Na začátku druhé půle z protiútoku Kadlčák tvrdou střelou pod břevno snížil. Ovšem v 79. minutě potěšil lahůdkou pro oko diváka Školník, který ze čtyřiceti metrů přeloboval vyběhnutého brankáře Šráčka. „Skutečně krásný fotbalový moment,“ rozplýval se brumovský funkcionář.

Dvě minuty před koncem nehlídaný Kopel po centru hlavou stihl pouze snížit a Brumov se s vydařenou jarní částí rozloučil vítězstvím.

BRUMOV – ORLOVÁ 3:2 (2:0)

Brumov: Vypušťák – Petrík, Smolka, Dorňák Sucháček – Bartozel, Školník, Strnad, Naňák (84. Šenkeřík), Beňo (62. Dekleva), Zubo (90. Juřica). Trenér: M. Mičega. ⋌(dan)

Autor: Daniel Ostrčilík

20.6.2011 VSTUP DO DISKUSE
Lukáš Činč je jedním z nejmladších kandidátů do letošních voleb do Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR. Kandiduje za TOP 09.

„Pro spoustu mých vrstevníků není politika „cool“, říká mladý kandidát

PROTEST. Praktičtí a dětští lékaři v úterý zveřejnili své argumenty proti dalšímu nárůstu nesmyslné byrokracie. Na snímku čekárna u praktického lékaře MUDr. Jiřího Šmída v jabloneckém Mšeně.

Stávka! V kraji ve středu zavře ordinace většina praktiků

Na Kodaň zdarma. Fastav pro fanoušky znovu vypraví speciální vlak

Žádné starosti s cestou ani parkováním, fanoušci zlínských fotbalistů mohou na čtvrteční utkání základní skupiny Evropské ligy znovu vlakem. Vedení Fastavu stejně jako při úvodním zápase s Tiraspolem vypraví do Olomouce speciální soupravu, která bude po předložení vstupenky na duel s Kodaní zcela zdarma.

Ve středu ve Zlínském deníku: Prvňáčci z Vlachovic, Pozlovic a Hřivínova Újezdu

Ojedinělý seriál Deníku Naši Prvňáci pokračuje dalším dílem. Ve vašem Deníku tak ve středu najdete další výjimečné tablo našich nejmenších školáků.

Kouč Zlína Svoboda: Veselý neměl důvod se mstít

Dvě třetiny působili bez energie. Až ve třetí části se beran zase probudil. Hokejisté Aukro Berani Zlín stáhli Honejskem a Šťastným ztrátu z 1:4 na 3:4 a šli za vyrovnáním. Jako v neděli s Plzní. Čtvrtá trefa Zlína visela ve vzduchu.

Posílení spojů ve Zlíně

Dopravní společnost Zlín – Otrokovice oznámila, že posílí v dušičkovém období autobusové linky, které používají cestující k jízdám na místní hřbitovy.