MSL fotbalistek

JIHLAVA – BRUMOV 1:0 (0:0)

Hostující kolektiv začal zápas na ploše druhého týmu tabulky se zataženou obranou. Ale už v 9. minutě kopala Jihlava penaltu, kterou však celek z Vysočiny neproměnil. S přibývajícím časem se hra postupně vyrovnávala a odvíjela se vesměs mezi oběma šestnáctkami. Osmělil se i Brumov. Po krásném centru Olejníkové ale Sochorová sólovou akci v branku nezužitkovala.

Ve druhém poločase Valašky ještě více zpevnily defenzivu, což dlouho eliminovalo šance domácích. Ve 83. minutě dokonce Valentová zahodila druhou jihlavskou penaltu, aby stejná hráčka těsně před koncem utkání nechytatelnou střelou z patnácti metrů přece jenom zajistila tříbodový zisk pro domácího favorita.

„Na Vysočině jsme chtěly vybojovat minimálně remízu. Bohužel nám k ní chybělo více štěstí a také důrazu v osobních soubojích,“ litoval kouč hostí Robin Sochora.

Sestava Brumova: Floretová – Miklasová, Filáková, Krahulcová, Lysáková, Barcuchová, Olejníková, Škrabolová, Sochorová, Poláchová, Gregorová. Střídaly: Susedíková, Koutná, Trochtová, Ptáčková.

Další výsledky:

Hodonín – FC Brno B 2:2, FK Olomouc – Ocmanice 1:4, Horní Heršpice – Lubina 4:0.