BRUMOV – ŠUMPERK 1:2 (0:0)

V první půli hosté Elseremo přehrávali, ale do kabin oba soupeři odcházeli za bezbrankového stavu. „Zasloužili si výhru za výkon v úvodním poločase. Nebezpeční byli ze standardních situací. Projevila se větší zkušenost Šumperku. Naopak my jsme hosty příliš neohrozili,“ chmuřil se vedoucí mužstva Miroslav Beňo.

Po změně stran se Šumperk ujal vedení trefou Pinkavy v 64. minutě. Dvě minuty před koncem body jistil Mlynář. „Přitom po přestávce jsme se o hodně zlepšili, ale když jsme se dostávali do šancí, rozhodčí nás zastavovali. Po Smolkově akci nám nepískli jasnou penaltu na Zuba. Sudí nás poškodili, Šumperk pomoc rozhodně nepotřeboval. Jsme zklamaní,“ zlobil se Beňo na sudího Nesrstu.

Brumov snížil až v posledních sekundách střetnutí Bartozelem, který proměnil pokutový kop. „Přitom naše penalta také jednoznačná nebyla. Připadá nám to jako kompenzace za jeho předchozí rozhodnutí,“ čertil se brumovský funkcionář.

Jinak se ale Šumperk představil jako kompaktní a kvalitní mužstvo. „Společně s rezervou Baníku jsme se utkali s nejlepším týmem soutěže. Hosté nás trestali z brejků. Jeden bod ze dvou domácích zápasů je ale málo. V tabulce pravdy se ztráta pěti bodů hodně podepíše,“ uvědomuje si Beňo.

Brumov: Vypušťák – Dekleva, Dorňák, Sucháček, Naňák – Gallo (46. Kiačik), Smolka (76. Řehák), Beňo, Juřica (59. Ritter) – Zubo, Bartozel. Trenér: M. Mičega.