HAVÍŘOV - BRUMOV 5:2 (1:2)

„Havířov má obrovskou kvalitu, mají tam zkušené hráče v čele s Matušovičem. Výsledek vypadá hrozivě, ale dovolím si tvrdit, že jsme byli rovnocenný soupeř,“ tvrdil asistent trenéra Brumova Ivan Pecha.

Po gólech Chuchmy (18.) a Nováka (28.) vedl jeho tým už 2:0.

„Hráli jsme s větrem v zádech, domácí nechápali, co se děje. Jenže po naší chybě, kdy jsme se hnali za třetí brankou, ztratili balon, Matušovič dostal dlouhý balon, udělal to krásně jako Messi a snížil,“ popsal inkasovaný gól na 1:2 Pecha.

Po necelé hodině hry bylo vyrovnáno trefou Skoupého.

„Sice jsme pořád vedli, ale věděli jsme, že jsou schopni dát dvě branky během chvíle,“ věděl Pecha, jehož tým pak inkasoval zásluhou Matušovice (78.), Wojnara (80.) a Hotteka (82.) další tři góly během čtyř minut.

„My jsme odpadali, oni trénují, my se v týdnu nesejdeme. Kluci, kteří netrénují, začali šlapat vodu. A Havířov střílel jeden krásnější gól za druhým. Vykoupali nás, ale pro nás je to krutá porážka. Byli jsme rovnocenní,“ stál si za svým Pecha.

Brumov: Smolík - Doležal, Kolouch, Vlček, Vítek, Juřica, Chovanec (76. Pecha), Chuchma (86. Fojtík), Kolář, Novák, Polách (62. Bůbela). Trenér: Pecha.