ČESKÝ TĚŠÍN – BRUMOV 1:3 (1:1)

V 6. minutě se dostala do slibné příležitosti hostující Poláchová, ale ta ještě skončila bez gólového efektu. Také ve zbytku prvního poločasu byl Brumov aktivnější. Jeho hráčky měly víc balon na kopačkách, ovšem ujala se pouze střela Sochorové, která ve 30. minutě zužitkovala přesnou přihrávku od Venduly Machů.

O osm minut později nejnebezpečnější útočnice Českého Těšína Vítková vyrovnala na 1:1. O první barážové výhře tak Valašky rozhodly až ve druhém poločase, když se do sítě domácích trefily Škrabolová a Krahulcová. Další šance Machů, Bednářová a Sochorová už nevyužily.

,,Zápas se nám povedl. Dařila se nám souhra i přízemní kombinace. Zejména ve druhé pětačtyřiceti­minutovce jsme měli velkou převahu. Severomoravanky předváděly jednoduchý fotbal založený na dlouhých nakopávaných balonech. Tuto taktiku jsme ale rychle přečetli a díky pozorné obraně jsme moc míčů do naší šestnáctky nepouštěli," chválil svoje družstvo trenér Brumova Robin Sochora. ⋌(hot)

Branky Brumova: Sochorová, Škrabolová, Krahulcová. Brumov: Koutná – Frajtová, Tománková, Bednářová, Kozubíková, Sochorová, Škrabolová, Krahulcová, Lysáková, Machů, Poláchová. Střídala: Pinďáková.