BRUMOV – ČESKÝ TĚŠÍN 5:0 (3:0)

Zápas se hrál v neděli v pravé poledne, kdy teploměr na slunci ukazoval přes pětatřicet stupňů. Domácí fotbalistky k němu ovšem přistoupily zodpovědně, a proto s celkem ze severu Moravy neměly žádné problémy. Skóre střetnutí načala už ve 4. minutě dorážka Škrabolové. O jedenáct minut později nepohrdla kolmou přihrávkou od Frajtové Kolaříková a bylo to 2:0. Do konce prvního poločasu se do sítě Českého Těšína ještě trefila Krahulcová.

,,Duel byl od začátku zcela v naší režii. V horkém počasí družstvo pozorně bránilo. Dařila se nám kombinace a po ní jsme si vytvářeli spoustu šancí. Ty jsme proměňovali i po změně stran, kdy se v koncovce zviditelnily znovu Kolaříková a čtyři minuty před koncem dala svoji druhou branku v zápase také Škrabolová. Škoda že další velké příležitosti zejména Poláchová, Krahulcová a Bednářová zahodily. Naše loučení se sezonou mohlo být ještě úspěšnější. V barvách Českého Těšína snese přísnější měřítko pouze brankářka Bajtková," hodnotil střetnutí brumovský trenér Robin Sochora.

Branky Brumova: Škrabolová 2, Kolaříková 2, Krahulcová. Brumov: Koutná – Frajtová, Bednářová, Plášková, Kozubíková, Sochorová, Škrabolová, Kolaříková, Krahulcová, Poláchová, Machů. Střídaly: Suchánková, Pinďáková, Lysáková. ⋌(hot)