LUBINA – BRUMOV 3:1 (2:1)

Brumov odehrál na severu Moravy smolný zápas. Hostující družstvo bylo totiž prakticky celé utkání lepší, ale z produktivnější koncovky se radoval tým Lubiny.

Skóre střetnutí načala už v deváté minutě Plášková, která zužitkovala přesný centr Sochorové z pravé strany. Brumov mohl svůj náskok záhy ještě navýšit, ovšem šance Olejníkové a sólo Gregorové už brankovou odezvu nenašly.

Naopak domácí celek v posledních pěti minutách první půle zcela zvrátil stav ve svůj prospěch. Lubina navíc v 58. minutě svoje vedení navýšila na 3:1. Brumovské hráčky se i nadále snažily uhrát co nejpřijatelnější výsledek, ale ani další příležitosti Gregorové a Krahulcové už ke zmírnění jejich porážky nevedly.

„Družstvo zaslouží pochvalu za předvedený výkon i za nasazení. Bohužel těžký terén a vysoká tráva na domácí ploše eliminovaly naše technické přednosti,“ konstatoval zklamaný hostující trenér Robin Sochora.

Branky Brumova: Plášková. Brumov: Florešová – Miklasová, Filáková, Krahulová, Lysáková, Barcuchová, Olejníková, Škrabolová, Sochorová, Susedíková, Gregorová. Střídaly: Koutná, Krahulcová, Trochtová, Poláchová.