Byť s bolístkami, zápas se sedmým celkem první slovenské ligy zvládl celých devadesát minut. „Kotník byl v pořádku. Měl jsem jiné šrámy, které má fotbalista vždy, ale je to práce a člověk musí vydržet. Kdybych fňukal za každou malou bolest, nevím, jak bych skončil," uvedl s úsměvem Živulič.

Za všech okolností ovšem podal ve středu zálohy výborný výkon. Byť neskóroval, jeho kreativita a důraz na hřišti vyčnívaly. Zároveň mu klapala i spolupráce s Lukášem Holíkem. Další středopolař Tomáš Janíček zůstal tentokrát většinu času na lavičce. Ani jednoho z dvojice parťáků však obdivovatel AC Milán vedle sebe pro ligu nepreferuje.

„Oba jsou to hodní chlapci. A u nás celkově se neřeší, kdo s kým hraje. Každý dáváme do hry sto procent a máme jediný cíl – rvát se co nejlépe za Zlín," podotkl Živulič.

Stejně tak odmítal, že by sám měl pozici v záloze jistou. „Vůbec ne, do každého tréninku musím jít s maximálním nasazením, abych si místo zasloužil. A to samé dělají Lukáš a Tomáš. Kouč pak na konci rozhodne, koho nasadí," říká pokorně největší jedlík ve zlínské kabině.

Zato souhlasil jednoznačně s tím, že se mužstvu vydařila generálka na jarní odvety v první lize. Senicu přehrálo 4:1.

„Náš výkon vypadal dobře. Sice jsme dostali první branku, když jsme nebyli ještě plně koncentrovaní na utkání, ale nakonec jsme jej zvládli. Dali jsme čtyři góly a náš herní styl se ztotožňoval s tím, jakým jsme se prezentovali na podzim. Je důležité, že jsme zůstali takřka celý tým pohromadě, do toho je tady útočník Dame Diop, který je moc šikovný. Určitě nám pomůže. Budeme se teď jen zlepšovat," tvrdí Živulič.