„Na Vysočině nám to svědčí, ale byl to těžký zápas,“ zmínil asistent hrajícího trenéra Martina Koláře Ivan Pecha už pátý bod přivezený ze Staré Říše (1:1) a jeden exportovali už na podzim z Velké Bíteše (3:3).

ŽĎÁR NAD SÁZAVOU – BRUMOV 1:2 (1:1)

Brumov přitom musel zápas otáčet, jelikož ve 39. minutě prohrával po gólu Vopršala.

„Z jediné šance jsme inkasovali. Pěkně to ale trefil pod břevno k první tyči. Byl to jejich nejnebezpečnější hráč. Kdybychom ale my proměnili naše šance, bylo by to jednodušší,“ přiznal Pecha.

Ve 42. minutě po chorvatské spolupráci se Šutalou pláchl Imeri sám a k tyči zakončil. V 52. minutě pak po uvolnění Řehákem hlavou zakončil do protipohybu gólmana.

„Už před prvním gólem ale šel sám a nedal. Mohl dát klidně čtyři góly. Směrem dopředu je nejnebezpečnější hráč, první dotek s míčem má výborný. S balonem si rozumí. Ale občas na něj musím zvednout hlas, aby se vracel. Defenziva ani jemu mu moc nevoní,“ přiznal Pecha.

„Druhý poločas na nás domácí vletěli a přitlačili nás. Neměli co ztratit, byli nebezpeční. Jsou to velmi krásné a důležité tři body. Sice tento víkend byly i překvapivé výsledky jako prohra Hodonína s Vrchovinou, ale vše máme ve svých rukou a nemusíme se spoléhat v boji o záchranu na někoho jiného,“ pochvaloval si Pecha, jehož týmu aktuálně patří s 24 body devátá příčka.

Brumov: Cúcik - Vítek, Imeri, Juřica, Řehák, Zvoníček, Naňák Pavel, Šutalo, Kolář, Novák, Chovanec. Střídali: Pjajko, Janáč, Fojtík, Naňák Patrik.