BRUMOV – NOVÝ JIČÍN 1:2 (0:1)

„Hlavně v první půli nám to vůbec nešlo. Oproti zápasu v Lískovci tam nebyla žádná bojovnost ani nasazení. Je ale pravda, že terén byl trochu měkčí a hrbolatý. To však bylo pro oba mančafty stejné," nechtěl se moc vymlouvat Novák.

V 18. minutě hostující Lokša se po přihrávce ze strany před vápnem uvolnil a míč uklidil k tyči. Ten samý hráč mohl po chybě brumovské obrany zvýšit na 2:0, ale stoprocentní šanci z malého vápna zazdil.

„To jsme měli štěstí. Hosté nás celkem zaskočili a první půlku prvního poločasu měli pod kontrolou," uznal Josef Novák.

Brumov se k prvnímu ohrožení branky hostů dostal až ve 43. minutě, po dlouhém autu Deklevy do vápna se míč dostal k Martinkovi, ale míč skončil těsně vedle branky.

Ve druhé půli Brumov přidal. Hned ve 48. minutě si na trestný kop naskočil Juřica, ale hlavou zamířil jen doprostřed branky do rukavic brankáře. Po hodině hry neproměnil stoprocentní šanci Olin Bartozel a z malého vápna proti vyběhnuvšímu brankáři minul.

Po deseti minutách ale Brumov přepustil iniciativu hostům, kteří v 68. minutě zvýšili na 2:0 trefou Kalicha po rychlém brejku. Brumov snížil až v 73. minutě, opět na dlouhý aut Deklevy si naběhl Juřica, který se už nemýlil.

„Posunuli jsme jej na závěr do útoku, ale ani tak jsme nevyrovnali. Předvedená hra byla špatná, ale šancí minimálně na remízu jsme si vypracovali dost," litoval Novák. 

Brumov: Urbánek – Smolík, Dekleva, Juřica, Martinka – Zvoníček (46. Bartozel J.), Polách, Horáček, Naňák (46. Ritter) – Bartozel O., Šenkeřík. Trenér: M. Mičega.