Krajský přebor
II. kolo 16.8.09 16:30

Spytihněv - Morkovice So ÚZM Šťastný Krajča Dostálek (Ligas)
1.Valašský FC - Vel.Karlovice Ne ÚZM UT Batík Tkadlec Zpěvák (Valůšek)
Slušovice - Ostr.Nová Ves So ÚZM Kypr Batík Bělunek (Hubál)
Vsetín - Vigantice So ÚZM Tyršova Prokop Walner Bělunek (Kubíček)
Chropyně - Holešov So ÚZM Holub Vrána Ondo (Babušník)
Luhačovice - Hluk Ne 10:15 UT JmKFS JmKFS JmKFS (Volek)
Nedašov - Kateřinice Ne ÚZM Veselský Schmid Krajča (Šimon)
Bystřice p/H - Provodov So ÚZM Mejzlík Březáček Valčík (Palacký)
Velká n. Veličkou Ivančice Ne 16,30 Bernatík Dostálek JmKFS SD

I.A-A
II.kolo 16.8.09 16:30

Lidečko - Lukov Ne ÚZM Žniva Toman Valčík
Brumov B - Příluky Ne 10,00 Růžička Malota Havránek
Juřinka - Dolní Bečva Ne ÚZM Kneisl Z. Skalický Vrána (Juřica)
Vlachovice - Hrachovec So ÚZM Mikoška Mikula M. Šubík (Holčák)
Hutisko - Vidče Ne ÚZM Polaštík Novák Holub
Lůžkovice - Zubří Ne ÚZM Filipenský Růžička Konečný P.
Podk. Lhota - Val.Klobouky Ne Trnava Rovenský Dokoupil Ondo
Veslí n. Moravou Břeclav B Ne 16,30 Houdek Havránek JmKFS SD

I.A-B
II.kolo 0.1.00 0:00 16.8.09 16:30

Mladcová - Prakšice Ne ÚZM Janča Šťastný Prokop
Kvasice - V.Otrokovice B Ne 10,15 Skalický Kneisl Z. Dokoupil
Újezdec - 1.FC Slovácko C Ne ÚZM JmKFS JmKFS JmKFS (Macskai)
Žalkovice - Ořechov Ne ÚZM Mikula M. Mikoška Walner
Zborovice - Dolní Němčí Ne ÚZM Poláček Malota Mejzlík
Březolupy - Nedachlebice Ne 10,15 Hrbáček Vitásek Houdek
Kněžpole - Boršice Ne ÚZM Šubík Vitásek Hrbáček

I.B-A
II.kolo 16.8.09 16:30

V.Karlovice B - Val.Příkazy Ne ÚZM Karolinka Křenek Kypr
Poličná - Horní Lideč So 10,00 Nevrla
Val.Bystřice - Zašová So 16,30 Blažek
Choryně - Janová So 16,30 Perutka (Kypr)
Hovězí - Val.Polanka Ne ÚZM Zubek Blažek
Podlesí - Lhota u Vs. Ne ÚZM Mičkal Perutka
Val.Meziříčí B - Prostř.Bečva So ÚZM UT Minarčík

I.B-B
II.kolo 16.8.09 16:30

Těšnovice - Slavičín B Ne ÚZM Klučka Olša (Mikulička)
Malenovice - Kelč Ne ÚZM Měšťánek
Lubná - Fryšták So ÚZM Družbík Slavík
Slavkov p/H - Holešov B Ne ÚZM Družbík
Míškovice - Rusava odloženo
Louky - Vizovice So ÚZM Olša
Štítná n/Vl. - Hulín Ne ÚZM Schmidt Mihálik

I.B-C
II.kolo 16.8.09 16:30

Sušice - Uh.Ostroh Ne ÚZM Kotačka
Osvětimany - Jalubí So ÚZM Daněk Chramcov Jos.
Zlámanec - Koryčany Ne ÚZM Chramcov Jos.
Hluk B - Bojkovice Ne 10:00 Ruman
Šumice - Slavkov Ne ÚZM Ruman Minarčík
Zlechov - Kudlovice Ne 10:00 Mihálik (Nedbal)
Strání - Otrokovice Ne ÚZM Pokorák Daněk

KSD-A
II.kolo 16.8.09

Mladcová - Hulín Ne 14,15 Prokop
Francova Lhota - Vel.Karlovice So ÚZM Měšťánek
Slavičín - Dolní Bečva So 10:00 Ruman
Chvalčov - Bylnice So 13,30 Polaštík
Holešov - Vlachovice So 10:00 Všetuly Novák
Podlesí - Vizovice So 13,30 Žniva
Štítná n/V - Val.Klobouky Ne 14,15 Mihálik

KSD-B
II.kolo 16.8.09

Rataje - Uh.Ostroh Ne 13,30 Olša
Havřice - Ostr.N.Ves Ne 13,30 Minarčík
Újezdec - Roštění Ne 14,15 Březáček
Luhačovice - Bojkovice So 10:00 UT Havránek
Prakšice - Hluk So 16,30 Janča
Louky - Nedachlebice Ne 10:00 Klučka
Strání - J.Otrokovice Ne 14,15 Daněk

MSD -D
II.kolo 17.8.08

V. Otrokovice Blansko So 16,30 Šumšal Miko Stodůlka
Opava B Kravaře Ne 10,15 Goňa Gloser Batík

MSDD
II.kolo 17.8.08

Uherský Brod Vrchovina Ne 10,15 12,30 UT Tomanec Toman Kotačka
Vsetín Šumperk Ne 10,15 12,30 Pustějovský Blažek Nevrla

MSDL
II.kolo 17.8.08

Kroměříž 1.FC Slovácko B Ne 10,15 12,30 Trávníček M Krpec Novák
TESC Zlín B FC Brno B Ne 10,15 12,30 Kneisl L Mejzlík Filipenský

MSŽL a MSŽD
II.kolo 17.8.08

TESC Zlín Baník Ostrava So 11,00 12,45 Fryšták Konečný B Konečný P Klučka
1.FC Slovácko Hlučín So 11,00 12,45 Nedakonice Bartoň Filipenský Houdek
TESC Zlín B Valašský FC So 10,00 11,45 Malenovice Batík Poláček Růžička