ZLÍN III. TŘÍDA

LÍPA - PASEKY 1:1 (1:0)

Jako první se radovala Lípa po trefě Procházky. Po změně stran ale dokázaly svoji mírnou převahu Paseky přetavit ve vyrovnání.

Branky: Procházka - Tuna. Rozhodčí: Brachtl, 50 diváků. Lípa: Červenka - Vašák, Horňák, Dobízl, Špendlík, Polách, Skula, Procházka, V. Křižka, P. Křižka, Hlavinka. Paseky: Psota - Pagát, Hanulík, Tuna, Šoula, Bořík, Langr, Peňas, Stodůlka, Jeseník, Válek.

MLADCOVÁ B - ZÁDVEŘICE 4:3 (0:1)

Domácí vstoupili do zápasu nezodpovědně a už v šesté minutě se hosté radovali z vedení, které udrželi až do přestávky. Druhý poločas začalo lépe béčko Mladcové a brankami Gracla a T. Hamerníka otočilo během deseti minut skóre. Zádveřice se ale nevzdaly a po gólech Holého a Ševců převážily misky vah zpět na svou stranu. Branková přestřelka ale pokračovala a Wals srovnal. O třech bodech pro domácí rozhodl Petlach. Hosté sice ještě nastřelili tyč, ale vyrovnat se jim už nepodařilo.

Branky: Gracl, T. Hamerník, Wals, Petlach - Holý 2, Ševců. Rozhodčí: Měřička, 60 diváků. Mladcová B: Vašulka - J. Černý, Murka, L. Hamerník, O. Struška, J. Novák, Wals, T. Hamerník, Gracl, Luňák, Vyvlečka. Střídali: Petlach, Baďura, Kovář. Zádveřice: Štefánek - Benčík, Světlík, Šimurda, Málek, Knápek, Žůrek, Ševců, Dostálek, Holý, Gocáň. Střídali: Michalík, Hrehuš.

LUKOV B - KAŠAVA 0:1 (0:0)

Domácí nepodali špatný výkon, ale momentálně nemají v kádru hráče, který by na sebe vzal úlohu zakončovatele. Hostům k výhře stačil proměněný trestný kop. Béčko Lukova hrálo ve druhé půli dlouho s převahou jednoho muže, ovšem tuto výhody nevyužilo.

Branka: Pavel Zbranek. Rozhodčí: Mihálik. ČK: J. Zbranek, 60 diváků. Lukov B: Kolář - Šimčík, Kovář, Macík, Vitovský, Silný, Zahradnický, Pleva, Skřivánek, Kögler, Švehlík. Střídali: Šumšal, Drábek, Konečný. Kašava: Langer - Gavenda, Pavel Zbranek, Mikač, Tomeček, Mahďák, J. Zbranek, Šarman, Petr Zbranek, Smetana, Minařík. Střídali: V. Zbranek, Krist.

VESELÁ A - VELKÝ OŘECHOV 2:2 (1:2)

V prvním poločase byla Veselá horším týmem a hned v 15. minutě inkasovala. Za minutu ale vyrovnala. Po půlhodině hry se však Ořechov znovu ujal zaslouženého vedení. Druhý poločas se domácí zlepšili a hosté hrozili z brejků. Veselá podruhé srovnala čtvrt hodiny před koncem po zásahu Červenky.

Branky: Železník, Červenka - Kostelník, Grossert. Rozhodčí: Korch, 60 diváků. Veselá: Blažek - Macík, Machalíček, Červenka, Šarman, Bednařík, Jurásek, Železník, M. Čoček, Dočkal, Janeta. Střídali: Mikšík, Vrla.

Další výsledky: Tečovice B - Březůvky 9:2 K. Bártek 4, Krajča 3, Obdržálek, Polomík - Kamenčák, Macalík, Pohořelice - Všemina 1:3 Horsák - Karlík 2, Holík, Komárov - Fryšták B 3:0 Beran Michal, Skácel, Šindler.

HŘIVÍNŮV ÚJEZD - VYSOKÉ POLE 3:3 (1:1)

Souboj mužstev ze středu tabulky přinesl velmi pohledný zápas. Domácí se dvakrát dostali do jednobrankového vedení, hosté však vždy brzy srovnali a dokonce se dostali i do vedení. Závěrečný tlak domácích však rozhodl o dělbě bodů díky proměněné penaltě T. Minaříkem.

Branky: 12. a 89. T. Minařík, 46. Staněk - 24. a 72. Žák, 53. vlastní. Rozhodčí: Dvořák, 100 diváků. Hřivínův Újezd: V. Minařík - L. Štepaník, Valášek, Buršík, Polášek, Skovajsa, T. Minařík, D. Štěpáník, M. Minařík, Staněk, Záhora. Střídali: Kostelník, Šůstek, Kolařík. Vysoké Pole: L. Doruška - Mozgva, P. Doruška, Zvonek, Janoš, Zicha, V. Machů, Žák, Donutil, P. Machů, Liss. Střídali: Zvonek, Vál.

Další výsledky: Vlachovice B - Slopné 1:2 Obadal - Rak, Plášek, Pozlovice - Jestřabí 0:1 Pykal, Biskupice - Kostelec 0:1 Novotný, Smolina - Šanov 5:2 Bosák 2, Sucháček, Ročák, Sába - Urbánek, Navrátil, Mirošov - Drnovice 8:1 Svoboda 2, Zvonek 2, Borák 2, Trčka, Daňo - Zicha, Rokytnice - Štítná n. Vl. B 0:0.

ZLÍN IV. TŘÍDA

DOUBRAVY - SPYTIHNĚV B 6:1 (3:1)

Začátek zápasu byl hodně neurovnaný. Poté se hra zpřesnila. Jako první se prosadil domácí Žalůdek. Vedení Doubrav však netrvalo dlouho a po chybě gólmana hosté vyrovnali. Do přestávky ale domácí přidali ještě dvě branky. Po návratu z kabin Doubravy pokračovaly v kanonádě. Nejdříve dovršil hattrick Žalůdek a poté se mezi střelce zapsali i Hvozdenský a Mrázek.

Branky: Žalůdek 3, Chmela, Hvozdenský, Mrázek - Polášek. Rozhodčí: Dvořák, 50 diváků. Doubravy: Jurča - Jakeš, Jurák, Schmied, Pavelka, Segrado, Mrázek, Zavadil, Hvozdenský, Žalůdek, Chmela.

Další výsledky: FC Vizovice - Dobrkovice 3:1 Ulman, Mikulčík, Gerža - Lux, Kudlov - Halenkovice 0:2 Marholt, Strašák, Louky B - Provodov B 3:5 Goldefus, R. Janota, Malota - nehlášeno, Racková - Lhota u Mal. 2:0 P. Adamík, Vajda, Neslyšící - Žlutava 1:3 Holan - Dorazil, Brázdil, P. Gojš.

LUŽKOVICE B - JAROSLAVICE B 4:1 (2:0)

Domácí tým začal utkání rezerv daleko aktivněji a výsledkem byly dva slepené góly Žaludka a Pastyříka. Druhé dějství už bylo vyrovnanější. Když ale podruhé udeřil Žaludek, bylo to 3:0. Čtvrt hodiny před koncem zahrál rukou domácí stoper Liška a hosté zahrávali pokutový kop, který proměnil Zbyněk Pavlík. Osm minut před koncem se střetl lužkovický brankář Vala a jeden hostující hráč. A jelikož měla obě mužstva vystřídáno, dohrávala v desíti. Konečnou podobu výsledku dal v nastaveném čase střídající Slavík.

Branky: 13. a 69. Žaludek, 16. Pastyřík, 90.+3. Slavík - 76. Pavlík z pen. Rozhodčí: Mikeska, 60 diváků. Lužkovice B: Vala - Smolka (46. Schovajsa), Liška, Elšík, Brázdil - Turýn, Pastyřík, Branný, Ševčík - Richter (46. Slavík), Žaludek (69. Zatloukal). Jaroslavice B: P. Žbel - Palík, Kašpárek, Gajdorus, Mach, Caudr, Novák, Maršálek, Janák, Ševčík, J. Žbel. Střídali: Holík, Gill.

ŠTÍPA B - VIZOVICE B 3:1 (1:0)

Domácí začali lépe a už ve 20. minutě skórovali, když střelu z dálky tečoval Novák. Do poločasu ještě obě mužstva nastřelila tyč. Hned po změně stran se béčko Štípy dostalo do dvoubrankového vedení. Rezervě Vizovic se ale v 58. minutě podařilo snížit. Pojistku Štípy přidal svojí druhou brankou Veselský.

Branky: Veselský 2, Novák - Drga. Rozhodčí: Hruška, 50 diváků. Štípa B: Langer - Holík, Březík, Skřivánek, Kopal, Kutra, Suchý, Štěpaník, Novák, Veselský, Vařák. Střídali: Gažda, Březina, Slovák. Veselá B: Fusek - Kladníček, Rutal, Láčík, Punčochář, Lukaštík, Burget, Kunovský, Krajča, Tlusták, Jurygáček. Střídali: Drga, Bělíček.

VLČKOVÁ - PŘÍLUKY B 2:9 (0:4)

Utkání rozhodli hosté během sedmi minut, ve kterých vsítili dva góly. Před odchodem do kabin přidalo béčko Příluk ještě další dva zásahy. Ve druhém poločase pokračovali hosté dál v kanonádě a nakonec nasázeli Vlčkové devět gólů. Jedinou černou kaňkou pro trenéra hostů bylo zranění střelce A-týmu Macháče.

Branky: Drábek, Bielák - Dederle 3, Šimurda 2, Krumpolc, Machač, Čelůstka, Janků. Příluky B: Metela - D. Frolek, Ratský, M. Frolek, Čecho - Janků, Čeůstka, Pavelka, Krumpolc - Macháč, Šimurda. Střídali: Nečas, Dedrle.

BRATŘEJOV - VESELÁ B 3:1 (1:0)

Bratřejov si během úvodního dějství vypracoval osm vyložených šancí, ale proměnil pouze jednu. Ve druhém poločase se béčku Veselé podařilo z ojedinělého útoku vyrovnat. Domácí po inkasované brance na chvíli znejistěli, ale pak dali další dvě branky a připsali si tři body.

Branky: P. Chromčák, Zicha, V. Polčák - P. Dočkal. Rozhodčí: Vitásek, 60 diváků. Veselá B: Gerych - Vrla, Červenka, Večeřa, Gajdošík, Ševců, Julina, Mikšík, Řihák, Popkorný, Dočkal. Střídali: Kučeřík, Divílek, Nemech.

HVOZDNÁ B - NEUBUZ 4:2 (3:1)

Skóre otevřel již ve třetí minutě domácí Válek. O chvíli později však hosté srovnali. Ve 20. minutě se Hvozdná opět ujala vedení, když se podruhé v zápase prosadil Válek. A když ten samý hráč před poločasovým hvizdem dovršil hattrick, bylo rozhodnuto. Domácí pokračovali v tlaku i ve druhém dějství a z voleje zvýšil Polaštík již na 4:1. Neubuzi se podařilo v samotném závěru snížit, protože jeden z hvozdenských hráčů kvůli zranění odstoupil a domácí už měli vystřídáno.

Branky: Válek 3, Polaštík - Pšenka, Soják. Rozhodčí: Mikoška, 60 diváků. Hvozdná B: Elšík - O. Trnka (46. Mrva), Slováček, Kozák, Sovadina, Juřík (70. P. Trnka), L. Řihák (80. Kučera), Polaštík, Marcoň, Hanzlík, Válek. Neubuz: Pavlas - Kobylík, Ševců, Šebesta, Rudl, Drábek, Gajdošík, Huňa, Kališ, Vrba, Pšenka (60. Sovják).

Další výsledek: Jasenná - Fryšták 5:3 R. Kráčala, J. Kráčala, Gerža, Polách, Čala - Gettler 2, P. Skalička.

Výsledky: Dolní Lhota B - Sehradice B 5:2 Heinz J. 2, Martinec T. 2, Masař J. - Hofschneider, Řehák, Rudimov - Ned. Lhota 1:4 Bor - Machač 2, Zvonek, Vaněk, Bohuslavice n. Vl. - Horní Lhota 3:1 Janáček K., Baklík, Machů V. - Hlavička, Lipová - Poteč 5:0 Klein M. 2, Liška 2, Krůžela, Luhačovice B - Divnice 3:0 Hubáček, Pešek, Šenovský, Loučka - Petrůvka 3:2 Bartoš, Mikulka M., Dorničák - Šebák, Kořínek.

KROMĚŘÍŽ III. TŘÍDA

MYSLOČOVICE B - HLINSKO P. H. 3:1 (2:0)

Účet utkání otevřeli domácí v polovině prvního poločasu, kdy proměnili penaltu. O pár minut později dalo béčko Mysločovic druhý gól. Ve druhém poločase rezerva Mysločovic rychle přidala třetí branku, a nebylo co řešit. Hosté už jen v závěru dokázali korigovat.

Branky: Bolcek 2, Jančík – Zdráhal. Rozhodčí: Caletka. Diváci: 30. Mysločovice B: Potočný - Frantík, Bolcek, Mikel, Velísek, Jančík Skopalík, Dřímal, Večeřa, Pálka, Kolář. Střídali: Gaja, Stoklásek, Menšík. Hlinsko p. H.: Dohnal - Kuba, Švehlík, Barot, Podola, Hrabal, Zdráhal, Zouzal, Zapletal, Odstrčilík, Škarpich. Střídali: Petrovič, Vaculík, Podola.

Další výsledky: Zahnašovice - Komárno 8:1, Zakopal 2, Pláňava, P. Miklík, R. Janalík, F. Nečekal, L. Janalík, J. Miklík - Švarc, Ludslavice - Pravčice 7:1 Křižan 4, Skotek 2, J. Herodes - Ruman, Kyselovice B - Rymice 0:5 Plhal 2, Fuksa 2, Hausknecht, Břest - Žalkovice B 3:3 Koudelníček, Motal, Rosecký - Petřík, Netopil, vlastní, Kostelec u Hol. - Rusava B 2:0 Kovalda, Martin Hradil, Loukov - Rajnochovice 1:2 Janek - Topič 2.