„Nyní jsme ale dva body ztratili. Soupeř se silně defenzivní taktikou a deseti hráči před šestnáctkou na těžkém terénu dosáhl svého. Škoda, doma bychom neměli rozdávat,“ mrzí kouče TVD Pavla Prešnajdera druhá remíza v řadě, která tak opět připravila jeho tým o možnost jít do vedení skupiny E.

SLAVIČÍN -NOVÉ SADY 0:0

Přestože Valaši soupeře ždímali, do šancí se dostávali z těží. „Vylouženou jsme ani neměli. Hrozili jsme hlavně ze standardek, ovšem ve finále nám chyběl důraz a rvavost. I tak nás od vítězství dělily centimetry – v první půli trefil tyč z voleje Juřica, po přestávce po centru Elšíka měl smůlu Petr Švach,“ popsal trenér, který se už těší na svou premiéru ve valašském derby na půdě Brumova.
„Na hřišti jsem to nikdy nezažil, ale několikrát jsem se byl podívat. Moc se těším, stejně jako vím, že k úspěchu povede ještě větší nasazení a bojovnost než v posledních utkáních. Ale to asi bude v derby automatické,“ dodal s úsměvem Prešnajder.
Rozhodčí: Hanák, 120 diváků. Slavičín: Vypušťák - Šťastný (77. Kocián), Fojtík (63. Plšek), Elšík, P. Švach, Kříž, Mezírka, Horáček, Juřica (71. Zvoníček), T. Švach, Školník.